Najpierw Mateusz, teraz Sonia i Janek. Coraz więcej bohaterów znika z "M jak miłość". Z kim już musieliśmy się pożegnać?

Serial "M jak miłość" od lat cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, że TVP nie rezygnuje z emisji tej produkcji. Przez plan tego serialu przewinęło się wielu aktorów, którzy grali zarówno główne, jak i epizodyczne role. Dla wielu z nich gra w "M jak miłość" okazała się przepustką do dalszej działalności w branży filmowej. Kto pożegnał się z produkcją?
'M jak miłość' 'M jak miłość' screen IG @mjakmilosc.official

Barbara Wypych i Tomas Kollarik

Z serialu "M jak miłość" prawdopodobnie znikną kolejni aktorzy. Ponoć na ekranie ma zabraknąć ulubionej pary widzów - Sonia (Barbara Wypych) i Janek (Tomas Kollarik). Więcej o ich rzekomym odejściu TUTAJ.

M jak miłość. Odcinek 1170. Kacper Kuszewski M jak miłość. Odcinek 1170. Kacper Kuszewski MTL Maxfilm

Kacper Kuszewski

Kacper Kuszewski, czyli serialowy Marek Mostowiak, był związany z "M jak miłość" od samego początku. Jeden z głównych bohaterów występował w serialu przez 18 lat! W 2018 roku podjął decyzję o rezygnacji z dalszego grania w produkcji TVP. Bohater grany przez Kuszewskiego wyjechał za granicę i nie wrócił. Tak zakończył się jego wątek. Być może jest szansa, że w związku z tym jeszcze kiedyś powróci na plan "M jak miłość"?

Joanna Koroniewska na planie Joanna Koroniewska na planie "M jak miłość". MTL Maxfilm

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska, tak jak Kacper Kuszewski, była związana z produkcją od samego początku i wcielała się w córkę Barbary i Lucjana Mostowiaków. Z "M jak miłość" była związana w latach 2000-2013. W sieci wielokrotnie pojawiały się pogłoski, że Koroniewska ponownie dołączy do ekipy serialu, ona jednak zapewniła, że tak się nie stanie.

Nie lubiłam tej postaci, przez pryzmat której byłam postrzegana. Jestem, delikatnie rzecz ujmując, szalona, a ona taka "zimna ryba". To pytanie, czy zagram w serialu, powtarza się wielokrotnie. Ten etap zakończyłam w swoim życiu mimo plotek na temat mojego rzekomego powrotu - zdradziła kiedyś na swoim InstaStories.
Ewelina Serafin, Kacper Kuszewski Ewelina Serafin, Kacper Kuszewski AKPA

Ewelina Serafin

Ewelina Serafin wcielała się w Kasię Wójcik przez 11 lat. Dla aktorki była to przełomowa rola, która otworzyła jej drzwi do dalszej kariery. Serafin występowała później w innych znanych serialach.

Andrzej Młynarczyk Andrzej Młynarczyk Kapif

Andrzej Młynarczyk

Andrzej Młynarczyk od 2007 roku wcielał się w Tomasza Chodakowskiego. Dziesięć lat po wejściu na plan "M jak miłość" postanowił rozstać się z produkcją. Serialowy mąż Asi (Basia Kurdej-Szatan), a wcześniej Małgosi (Joanna Koroniewska) został uśmiercony.

Agnieszka Perepeczko Agnieszka Perepeczko fot.KAPIF

Agnieszka Perepeczko

Agnieszka Perepeczko przez cztery lata wcielała się w Simone Müller. Jej postać bardzo szybko podbiła serca widzów i została zapamiętana na bardzo długo.

Krystian Domagała Krystian Domagała Krystian Domagała z serialu 'M jak miłość' /Oficjalna strona serialu

Krystian Domagała

Po 19 latach serial opuszcza Krystian Domagała, serialowy Mateusz Mostowiak, który dorastał na oczach widzów serialu "M jak miłość". Aktor żegna się z serialem ze względu na plany naukowe - szykuje się bowiem do matury.

Małgorzata Kożuchowska na zlocie fanów Małgorzata Kożuchowska na zlocie fanów "M jak Miłość" Forum

Małgorzata Kożuchowska

Odejście Małgorzaty Kożuchowskiej z "M jak miłość" było jednym z głośniejszych. O tym, jak zakończy się jej wątek, mówi się do tej pory. Serialowa Hanka zmarła wskutek pęknięcia tętniaka mózgu podczas wypadku samochodowego - wjechała w kartony. Aktorka pożegnała się z produkcją po 11 latach.

Paweł Okraska zdobył popularność, grając w serialowego Michała Łagodę czyli męża Małgorzaty Mostowiak w 'M jak miłość'. Niestety w 2014 roku jego postać została uśmiercona. Teraz aktor powraca w najnowszym serialu TVN pt. 'Diagnoza'.
Serce Pawła Okraski jest już zajęte - kilkanaście lat temu wziął ślub z koleżanką z branży, Magdaleną Walach. Para bardzo często pojawia się razem na ściankach. Zobaczcie galerię tego przystojniaka. Paweł Okraska zdobył popularność, grając w serialowego Michała Łagodę czyli męża Małgorzaty Mostowiak w 'M jak miłość'. Niestety w 2014 roku jego postać została uśmiercona. Teraz aktor powraca w najnowszym serialu TVN pt. 'Diagnoza'. Serce Pawła Okraski jest już zajęte - kilkanaście lat temu wziął ślub z koleżanką z branży, Magdaleną Walach. Para bardzo często pojawia się razem na ściankach. Zobaczcie galerię tego przystojniaka. Screen: YouTube

Paweł Okraska

Serialowy Michał Łagoda, w którego wcielał się Paweł Okraska, był przyrodni bratem Marysi (Małgorzata Pieńkowska), a także mężem jej siostry, Małgosi. Po rozstaniu z Małgosią miał homoseksualny romans z Grzegorzem Górskim (Marek Probosz). Wskutek wypadku samochodowego zapadł w śpiączkę, wkrótce umarł w szpitalu w Los Angeles.

Steffen Möller Steffen Möller Zdjęcie ze strony: http://steffen.pl/pl

Steffen Möller

Serialowy Stefan Müller w przeciwieństwie do innych aktorów nie grał aż tak długo w "M jak miłość"'. Występował przez sześć lat, ale zdecydowanie jest jednym z bardziej kojarzonych bohaterów z tej produkcji.

Franciszek Przybylski Franciszek Przybylski Akpa

Franciszek Przybylski

Franciszek Przybylski grał Łukasza Wojciechowskiego, syna Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) i Norberta Wojciechowskiego (Mariusz Sabiniewicz). Franciszek w rolę "pierwszego" Łukasza wcielał się przez sześć lat. Następnie zastąpił go Adrian Żuchewicz, a później Jakub Józefowicz.

Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski) Kasia (Agnieszka Sienkiewicz), Marcin (Mikołaj Roznerski) MTL Maxfilm

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz stosunkowo krótko grała w serialu, bo zaledwie cztery lata, ale szybko podbiła serca widzów. Aktorka wcielająca się w Kasię Mularczyk, ukochaną Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski), przyznała w jednym z wywiadów, że poczuła się ograniczona rolą, że stanęła w miejscu. To dlatego postanowiła zrezygnować.

Decyzję o odejściu z serialu podjęłam latem, ale musiałam scenarzystom dać czas na łagodne "wyprowadzenie" Kasi z "M jak miłość", a widzom i sobie - czas na pożegnanie z tą postacią. Mocno się z nią zżyłam. Grałam ją przez cztery lata. Czułam się wspaniale na planie. Ale w pewnym momencie poczułam, że już się nie rozwijam i potrzebuję zmiany. Zdecydowałam, że zaryzykuję - powiedziała wywiadzie dla miesięcznika "Dobre rady".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.