Drażba z Szymkowiakiem, a Kammel z córką gwiazdy TVP. Poznajcie nowe twarze "Pytania na śniadanie"

Zbliża się jesień, a wraz z nią nowa odświeżona ramówka "Pytania na śniadanie". Wczoraj odbyła się konferencja programu, na której zostali przedstawieni nowi prowadzący! Zobaczcie, kto to będzie!
Paulina Drażba, Mateusz Szymkowiak. Paulina Drażba, Mateusz Szymkowiak. Kapif

Paulina Drażba i Mateusz Szymkowiak

Jako pierwsi napisaliśmy o tym, że nową parą prowadzącą zostaną Paulina Drażba i Mateusz Szymkowiak! Oboje wcześniej prowadzili cykl studyjny "Czerwonym dywan" i spodobali się na tyle, że szefowie postanowili ich awansować!

Drazba Paulina, Szymkowiak Mateusz

Paulinę do show-biznesu ciągnęło już od wczesnej młodości: pracę w mediach zaczęła jako 17-latka, a jako 19-latka prowadziła w iTV programy na żywo. W redakcji "Pytania na śniadanie" pracuje od 2007 r. Poza planem programu interesuje się modą i zgłębia tajniki urody. Paulina od niedawna jest mężatką, jak twierdzi: szczęśliwą.

scena z: Paulina Dra??ba, Mateusz Szymkowiak, SK:, , fot. Engelbrecht/AKPA

Ula Chincz, Tomasz Kammel. Ula Chincz, Tomasz Kammel. Kapif

Ula Chincz i Tomasz Kammel

Tomasz Kammel prowadził dotychczas program z Agnieszką Szulim, niestety prezenterka pożegnała się z programem. Możliwe, że taka decyzja została podjęta ze względu na "incydent" z marihuaną.

Koncert Lato ZET i Dwojki, Lodzka Maanufaktura, 29.07.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Tomek dostał więc do pary nową prowadzącą - Ulę Chincz. Ula już wcześniej sprawdziła się w "Pytaniu na śniadanie" prowadząc kącik dla młodych matek jako Ula Pedantula.

Chincz Urszula Ula, Kammel Tomasz Tomek

Prywatnie Ula jest córką znanego prezentera "Panoramy" Andrzeja Turskiego, jednak dziennikarz zarzekał się, że nie miał nic wspólnego z załatwieniem córce pracy!

Turski Andrzej corka dziecko

Jak myślicie, kto lepiej sprawdzi się w u boku Kammela: Szulim czy Chincz?

Hanna Lis, Ewa Wanat. Hanna Lis, Ewa Wanat. Kapif/ Agencja Wyborcza.pl

Hanna Lis i Ewa Wanat

Telewizja śniadaniowa chce najwyraźniej wzbogacić swoją ofertę o poważniejsze tematy, bo do współpracy zaprosiła dwie ambitne dziennikarki: Hannę Lis i Ewę Wanat. Panie będą prowadzić na zmianę nowy cykl publicystyczny "Kobiecy punkt widzenia", w którym będą rozmawiać z kobietami polityki czy kultury.

Lis Hanna

Hanna Lis ma być zapewne wabikiem dla osób, które są ciekawe, jak żona Tomasza Lisa poradzi sobie w nowej roli.

Ewa Wanat

Ewa Wanat podchodzi do nowej funkcji bardzo poważnie:

Poprzez ten cykl chcemy zmienić sytuację, w której tylko mężczyźni są ekspertami w objaśnianiu otaczającej nas rzeczywistości - powiedziała w wywiadzie dla "Wirtualnych Mediów".
Prowadzący Prowadzący "Pytania na śniadanie". Kapif

Starzy prowadzący

Podczas konferencji byli obecni oczywiście też dotychczasowi prowadzący. Jeszcze bardziej odchudzony Łukasz Nowicki i Marzena Rogalska będą nadal tworzyć zgrany tandem.

Rogalska Marzena, Nowicki Lukasz

W programie pojawią się także znani z poprzednich sezonów Anna Popek i Michał Olszański.

Popek Anna, Olszanski Michal

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.