Finał "Top Model. Zostań modelką" za nami. Zobacz, co się działo!

Ależ emocje!

Top Model

Już wiemy, kto został Top Model - najwięcej głosów od widzów zdobyła OLGA KACZYŃSKA!!!!!!!!!!!!!!

Drugie miejsce zajęła Anna Bałon, a trzecie Michalina Manios.

Olga w nagrodę otrzymała kontrakt z międzynarodową agencją modelek Next i kontrakt z kosmetyczną firmą MaxFactor. Pojawi się także na okładce najnowszego numeru magazynu "Glamour", który będziemy mogli kupić 22 grudnia. Dodatkowo, projektanci Paprocki & Brzozowski zaprosili Olgę do wzięcia udziału w ich najnowszym pokazie.

Prowadzący i jurorzy

Powitali nas prowadzący: modelka i przewodnicząca jury Joanna Krupa oraz Oliwier Janiak, prezenter TVN. Joanna w czarnej seksownej kreacji, a Oliwier w oryginalnych butach. Krupa nie pozostała obojętna na wdzięk prowadzącego "Co za tydzień". Zwracała się do niego "kochanie", powiedziała mu, że jest sexy, a kiedy poprosił, żeby go uszczypnęła, to modelka od razu chciała chwycić go za pupę.

Jury w składzie: Karolina Korwin-Piotrowska, Anja Rubik, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joel Winkerfeld - szef agencji modelek Next. I oczywiście Joanna Krupa.

Za kulisami szalał Michał Piróg.

Pokaz Esotiq

Pierwszy pokaz - bielizny Esotiq - utrzymany był w stylistyce niesamowitych pokazów Victoria's Secret. Modelki z drugiej edycji "Top Model. Zostań modelką" miały nawet przypięte do pleców dziwne konstrukcje, często w kształcie skrzydeł - dokładnie tak, jak słynne "aniołki" Victoria's Secret.

Reklama MaxFactor

Jednym z zadań finalistek było wystąpienie w reklamie telewizyjnej marki MaxFactor. Miały na sobie suknie Joanny Klimas.

Jak poradziła sobie Ania?

Marcin Tyszka: Jest taka poprawa, że ja cię nie poznaję. Reklama była humorystyczna, trochę jak parodia reklamy, ale ja bym kupił ten produkt.
Karolina Korwin-Piotrowska: Jesteś kochanicą kamery!

Czas na Michalinę:

Anja Rubik: Reklama telewizyjna jest bardzo ciężka. Nie podobała mi się ta reklama.
Dawid Woliński: Michalina wygląda pięknie i na pewno zrobi karierę.

O Oldze powiedzieli:

Joel Winkerfeld: To nie jest łatwe zadanie. Jesteś piekna i świetnie sobie poradziłaś jak na pierwszy raz.
Joanna Krupa: Modelka nie musi byc super w reklamach. Najważniejsze, żeby była dobra na wybiegu i na zdjęciach. Dla mnie Olga jest już supermodelką, a nie uczestniczką.

Michał Szpak

Finalista "X Factor" wystąpił w czasie pokazu kolekcji projektantów Paprocki & Brzozowski. Zaśpiewał utwór z repertuaru Rihanny "Don't stop the music". Na wybiegu i wśród modelek czuł się jak ryba w wodzie.

Zabawy z ogniem

Pokazowi kolekcji Agnieszki Maciejak towarzyszył ogień. Finalistki miały półtorej minuty, aby przejść po wybiegu w ognistych rękawicach. Udało im się. Jurorzy byli przerażeni i podziwiali odwagę dziewczyn. Anja Rubik stwierdziła:

Bardzo mi się podobało, ale wyglądało niebezpiecznie. Sama chyba bym się nie odważyła tego zrobić. Podziwiam was i gratuluję. Chodzicie rewelacyjnie. O milion razy lepiej niż było na początku.

Sesja w Kenii

Finalistki wzięły udział w egzotycznej sesji, która odbyła się w Kenii. Jej rezultaty będziemy mogli oglądać w magazynie "Glamour", który ukaże się 26 stycznia.

Joanna Krupa była zachwycona zdjęciem Ani:

Ślicznie wyszłaś na zdjęciu. Jestem z ciebie taka dumna. Zdjęcie jest takie sensual i sexy.

O Michalinie Marcin Tyszka powiedział:

Jestem bardzo zaskoczony, widzę w Tobie coś słodkiego i delikatnego. Wiem, że ciężko na to pracowałaś. Jest eterycznie. Wyglądasz pięknie.

Anja rubik jest zachwycona Olgą:

To zdjęcie jest przepiękne. Wyglądasz jak bogini. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Gratulacje!

Zdjęcie na billboard

Kolejne zadanie - reklama pasty Blend-a-med "Uwodzenie uśmiechem" i zdjęcie na billboard. Tu modelki musiały pokazać swoje piękne i zdrowe uśmiechy.

Marcin Tyszka stwierdził:

Ania jest uwodzicielką. Każdy facet twój.

Dawid Woliński dodał:

Ania świetnie sobie radzi. Jest zdeterminowana.

Olga tez usłyszała miłe słowa. Joanna Krupa rozpływała się nad swoją ulubienicą:

Uśmiech masz przepiękny. Jesteś adorable. Nie wiem, czemu mam takie giggles przez Ciebie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.