Gorące prezenterki w polskiej telewizji. Pamiętacie?

Prezenterki nago.
Omenaa Mensah Omenaa Mensah internet

Omenaa Mensah: Red Light

Początki Mensah w telewizji nie były tak niewinne, jak prowadzenie prognoz pogody. Egzotyczna prezenterka zaczynała w programie "Red Light" w TVN. Program prowadziła wraz z Joanną Krochmalską (partnerką Liroya). Dziewczyny skąpo ubrane przyjmowały gości, same pokazywały wdzięki i robiły przy tym niezły show. Gościem Red Light była m.in. Doda.

Poziom erotyki - Seks i ogień!

Natalia Jaskuła Natalia Jaskuła Youtube.com

Natalia Jakuła: Viva Night Spot

Świeża pozycja w polskiej telewizji, czyli Viva Night Spot. Gospodarzem nocnego programu jest młodziutka Natalia Jakuła. Dziewczyna leżąc na łóżku porusza dość odważne tematy i prezentuje klipy wideo. Niby nic szczególnego, ale zabarwienie erotyczne jest. Seks wisi w powietrzu. Natalia ma wprawę, bo kilka lat temu prowadziła na antenie Polsatu tele-grę "Dziewczyny w bikini", gdzie radziła sobie równie dobrze.

Poziom erotyki - nie ma dymu bez ognia

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska Wp.pl

Joanna Horodyńska: Pieprz

Kolejny program, którego już nie zobaczymy w telewizji. A szkoda, bo był naprawdę na dobrym poziomie. Pieprz to program emitowany przez telewizję muzyczną Atomic TV, którego gospodynią była Joanna Horodyńska. Jakby wszystkie gospodynie były takie gorące, to świat byłby lepszy. Horodyńska już w samej zajawce programu wiła się na łóżku zachęcając widzów do oglądana. Kiedyś Joanna była odważniejsza. Joanna D'arc polskiej telewizji? Dziewica wśród stylistek? Było gorąco!

Poziom erotyki: Pieprz

Gosia Kosik Gosia Kosik Youtube.com

Gosia Kosik: Przytul Mnie

To już legenda. "Przytul Mnie" było pierwszym, erotycznym programem w polskiej telewizji. Skąpo ubrane dziewczyny leżały na łóżku z baldachimem i przyjmowały gości. Przeważnie panów, które ostro kokietowały. Wpadały również znane panie, ale to już nie było to samo. Gwiazdą tego formatu była Gosia Kosik - dziś trochę zapomniana gwiazda i dziennikarka. Program nadawany późno wieczorem, aby dzieci nie mogły oglądać. Jak wiadomo - było odwrotnie.

Poziom erotyki: Porno i duszno

Więcej o: