Wojewódzki ich (raczej) nie zaprosi

Program Wojewódzkiego.
Doda i Kuba Wojewódzki. Doda i Kuba Wojewódzki.

Doda

Doda program Wojewódzkiego odwiedziła dwa razy. Podczas ostatniej wizyty doszło do ostrej wymiany słów między nią, a Kubą. Doda oskarżyła go publicznie o to, że za jej plecami plotkuje i się z niej po prostu nabija. Na koniec oblała go wodą.

Mówi się, że Wojewódzki nigdy jej tego nie wybaczy. Dlatego nie czekajcie aż Doda pojawi się u Wojewódzkiego. To chyba nigdy nie będzie miało miejsca.

Kinga Rusin Kinga Rusin AG,Kapif

Kinga Rusin

Rusin i Wojewódzki się wręcz nienawidzą. Kuba nie przepada za Kingą z wielu powodów. Za książkę "Co z Tym Życiem?", którą wciąż uznaje za szczyt grafomaństwa. Rusin nie pozostaje dłużna i krytykuje Wojewódzkiego za tani żart. Rusin możemy zaliczyć do gwiazd, które nie pojawią się u Wojewódzkiego.

Marcin Prokop i Kuba Wojewódzki. Marcin Prokop i Kuba Wojewódzki. KAPiF/KAPiF

Marcin Prokop

Plotki o tym, że Marcin Prokop nie lubi Kuby Wojewódzkiego pojawiły się w pierwszej edycji "Mam talent", gdzie Prokop był prowadzącym, a Kuba jurorem. Panowie mają na pieńku ze sobą od lat. Ale nigdy nie dają tego odczuć na wizji. W tej kwestii zachowują się jak profesjonaliści.

W każdym razie panowie mają klasę i uprzedzenia. Ciekawe, o co tak naprawdę im poszło.

Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki w X-Factor. Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki w X-Factor. KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Maja Sablewska

Kuba wobec Mai zachował się naprawdę kiepsko. Na początku bardzo był nią zainteresowany, a dziś się z niej nabija. Mówi o Sablewskiej "pomyłka". Maja też pomyliła się co do Kuby. Na początku imponował jej pod wieloma względami, jednak im dłużej go znała dostrzegała mankamenty jego osoby. Dziś to znienawidzona para. Para, bo razem pracują przy "X-Factorze". Kuba zapewne nie zaprosi jej do swojego programu a nawet gdyby, to Maja zaproszenia nie przyjmie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.