Pokazali ciało w słusznej sprawie

Nagie gwiazdy.
Joanna Krupa Joanna Krupa Peta

Joanna Krupa

To jedna z najgłośniejszych kampanii organizacji PETA. Gwiazdą plakatów została Joanna Krupa. Naga modelka na tle katedry zasłaniająca się krzyżem. Wszystko, aby uzmysłowić ludziom, że adopcja zwierząt to ratunek dla wielu. Zarówno ludzi, jak i naszych pupili.

Adam Levine Adam Levine Internet

Adam Levine

Lider grupy Maroon 5 Adam Levine rozebrał się do rosołu. Zostały zakryte tylko jego "skarby". Wszystko miało związek z kampanią społeczną która miała uświadomić panom, że regularne badania mogą pozwolić wcześnie wykryć raka jąder albo prostaty.

Pamela Anderson Pamela Anderson Peta

Pamela Anderson

Pamela Anderson rozbierała się wiele razy. Nie tylko dla zysku ale również na rzecz społeczeństwa. Od wielu lat wspiera akcje PETA, które walczą z ludzkim okrucieństwem wobec zwierząt. O tych plakatach było głośno.

Iza Miko Iza Miko EkoMiko

Iza Miko

Izabela Miko od wielu lat prowadzi swoją fundację "EkoMiko". Aktorka jest ekolożką i uświadamia ludziom, że bycie eko jest nie tylko potrzebne ale i modne. Jej fundacja jakiś czas temu wypuściła świeczki zrobione tylko i wyłącznie z naturalnych składników. Pieniądze ze sprzedaży zasiliły konto jej fundacji. Żeby wypromować akcje Iza Miko rozebrała się i wraz z nagim modelem wystąpiła na plakacie.

Rodzinna Martyna Wojciechowska. Rodzinna Martyna Wojciechowska. fot. Rafal Olejniczak/Album

Martyna Wojciechowska

Album PIER(W)SI W POLSCE to nowatorskie przedsięwzięcie charytatywne. Po raz pierwszy w historii polskie gwiazdy odsłaniają swoje piersi, aby ratować piersi wszystkich innych Polek. W akcje zaangażowały się dziennikarki jak Martyna Wojechowska czy znane aktorki. Te zdjęcie było uznawane za jedno z najpiękniejszych i stało się symbolem akcji.

Alicja Węgorzewska Alicja Węgorzewska Teatrpolonia.pl

Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska, aby zachęcić ludzi do odwiedzania teatrów i oper postanowiła zawojować kraj kontrowersyjnym plakatem jej przedstawienia "Diva do wzięcia". Na plakacie pojawił się malunek przedstawiający Alicję z gołą piersią. Mocny akcent. Od razu temat kultury wysokiej powrócił.

Więcej o: