Tylko u nas! Nowe mieszkanie Macieja Dowbora. Gdzie zamieszkał prezenter?

Gwiazdor Polsatu nareszcie znalazł miejsce, w którym zamieszka na dłużej. Jak wygląda okolica, w której osiedlił się Dowbor?
Maciej Dowbor. Maciej Dowbor. Plotek Exclusive

Nowe mieszkanie

Maciej Dowbor na dobre wyprowadził się już z domu, w którym jeszcze do niedawna mieszkał ze swoją partnerką Joanną Koroniewską i córeczką Janinką. Po rozstaniu z matką swojego dziecka prezenter Polsatu długo szukał dla siebie odpowiedniego lokum. W końcu udało mu się znaleźć apartament, który spełnił jego oczekiwania.

Maciej Dowbor. Maciej Dowbor. Plotek Exclusive

Elegancki apartamentowiec

Jako singiel, Dowbor wybrał wygodne mieszkanie w niedawno wybudowanym apartamentowcu. Budynek ma trzy kondygnacje, a na parterze przeznaczono miejsce na lokale usługowe.

Maciej Dowbor. Maciej Dowbor. Plotek Exclusive

Blisko do córki

Dowbor niejednokrotnie podkreślał, że rozstanie z Joanną nie oznacza ograniczenia jego kontaktów z córką. To właśnie ze względu na Janinkę Maciek wybrał lokalizację nowego mieszkania. Prezenter będzie mógł często odwiedzać dziecko; jego lokum jest oddalone od domu Joanny zaledwie o kilkanaście minut spacerkiem.

Maciej Dowbor. Maciej Dowbor. Plotek Exclusive

Trudy przeprowadzki

Prezenter wygląda na nieco zmartwionego. Podejrzewamy, że przeraża go sama przeprowadzka. Przez lata wspólnego mieszkania z Koroniewską zgromadził pewnie sporo rzeczy, które teraz będzie musiał przetransportować do nowego domu. Mamy jednak nadzieję, że Maciej szybko się ze wszystkim upora i już wkrótce będzie mógł się poczuć naprawdę u siebie.