Rodzinna sielanka u Hanny i Tomasza Lisów. Tak spędzają wolne popołudnie!

Para dziennikarzy spędziła urocze chwile razem ze swoimi dziećmi. Zobacz, jak spędza wolny czas rodzina Lisów.
Tomasz Lis, Hanna Lis. Tomasz Lis, Hanna Lis. Plotek Exclusive

Wspólne popołudnie

Hanna i Tomasz Lisowie nie mogą narzekać na nudę. Oboje są ciągle zajęci, jednak dla swoich pociech zawsze znajdą wolny czas! Ostatnio para dziennikarzy spędziła urocze popołudnie w centrum Warszawy.

Tomasz i Hanna Lis. Tomasz i Hanna Lis. Plotek Exclusive

Wciąż zakochani

Choć Hanna i Tomasz są małżeństwem już ponad 4 lata, widać, że między nimi nadal iskrzy.

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Razem z dziećmi

Małżonkom towarzyszyły ich pociechy: Pola i Iga, córki Tomasza Lisa z jego poprzedniego małżeństwa z Kingą Rusin oraz Julia i Anna, dzieci Hanny z jej związku z Jackiem Kozińskim.

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Zgrana rodzina

Wygląda na to, że Lisowie tworzą zgraną rodzinę. Hanna dogaduje się świetnie z córkami męża, on z kolei jest dla Julii i Anny jak drugi ojciec.

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Wspólny obiad

Rodzina zjadła wspólnie obiad w modnej warszawskiej restauracji "Dyspensa". Rozmowom i śmiechom nie było końca.

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Inna niż na ekranie

Choć na ekranie Hanna sprawiała zawsze wrażenie dość powściągliwej osoby, na co dzień jest energiczna i radosna. Dzieci uwielbiają spędzać czas w jej towarzystwie.

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Chwilo, trwaj!

Po zjedzeniu obiadu Lisowie opuścili restaurację. To nie był jednak koniec rodzinnego popołudnia!

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Przystanek- cukiernia!

Hanna zabrała dziewczynki do cukierni, gdzie kupiła każdej z nich po dużej paczce słodyczy. Zarówno jej latorośle, jak i córki Tomasza, były wniebowzięte.

Tomasz Lis. Tomasz Lis. Plotek Exclusive

W czepku urodzony

Tomasz Lis jest szczęściarzem. Jest wziętym dziennikarzem, zarabia duże pieniądze, ma piękną ukochaną, a do tego także... wyrozumiałą byłą żonę. Kinga Rusin nie robi Lisowi żadnych problemów, kiedy ten chce spędzić czas z ich córkami. Najwyraźniej dawni małżonkowie wiedzą, że dobro dzieci jest najważniejsze.

Hanna Lis. Hanna Lis. Plotek Exclusive

Powiernica

Hanna stara się z kolei jak może, by córki męża miały w niej oparcie. Nie chce konkurować z ich matką, ale próbuje być dla Poli i Igi przyjaciółką i powiernicą.

Więcej o:
Komentarze (62)
Rodzinna sielanka u Hanny i Tomasza Lisów. Tak spędzają wolne popołudnie!
Zaloguj się
 • lojzo

  Oceniono 65 razy 43

  To dopiero hipokryzja dogaduje się dobrze z córkami męża, którym odebrała ojca. Biedne dzieci, radzą sobie z tym jak umieją, robią dobra minę do złej gry. Dobry ojciec to nie ten co zabiera dzieci od czasu do czasu na lody ale ten co z nimi jest na co dzień. Widać Lisu mniej ceni swoje córki niż swoje hormony, a na codzień tatusiuje obcym córkom. Największą Lisica jest Hanka, żeby sobie zapewnić męża a córkom tatę odebrała go przyjaciółce i jej dzieciom. Te raz juz skrzywdzone dzieci teraz obydwoje wykorzystuja do lasu swojej sielnaki opartej na zdradzie, nielojalności, egoizmie i nieodpowiedzialności.

 • valerie3222

  Oceniono 48 razy 36

  Az mnie mdli po przeczytaniu tych przesłodzonych tekstów.
  Dużo wam Lisowa zapłaciła za ten ocieplający wizerunek pokaz slajdów??

 • mamoniowa303

  Oceniono 34 razy 28

  Dziwię się, że autor tego newsa nie dostrzegł jeszcze aureoli nad głową Lisicy !

 • aldonathebest

  Oceniono 58 razy 24

  Jednak trzeba być ścierką, żeby przyjaciółce "odbić" męża...Nigdy bym nie wybaczyła tej zdrady.

 • godeliva

  Oceniono 43 razy 21

  Co za laurki na ich temat ! Co sie komu podoba, wg mnie obydwoje sa niesympatyczni i pozerzy. Gdyby to ode mnie zalezalo nikt nie moglby ich ogladac w zadnej sytuacji, a tak tylko sobie poplotkuje. Lis nie jest juz rzetelnym dziennikarzem, on ma ambicje rzadzic i nawet ma osigniecia, bo wie z kim trzymac. I choc sam nie w rzadzie , to przeciez media polskie, pytanie czy jeszcze polskie, obsadzone takimi liskami , to prawie to samo. Czy jeszcze ktos pamieta, ze byly takie czasy, ze wydawal sie byc dobrym kandydatem na prezydenta. On na czele 40 milionowego narodu!!!! To by sie narobilo, taki dyspozycyjny i nie do przekonania (ze nie jest nieomylny np, albo, ze nie jest alfa i omega., nawet jak inteligentny , wyksztalciuch, czy bywajacy ). Niby nie zycze mu zle, ale mam nadzieje, ze jego wlasne rozbuchane ego, stanie mu kiedys oscia w gardle, ze sie tak poetycko wyraze.

 • hirowidianie

  Oceniono 40 razy 20

  "Ostatnio para dziennikarzy spędziła urocze popołudnie w centrum Warszawy" - jak można spędzać urocze popołudnie w centrum Warszawy?????
  A tak na poważniej.
  Lis wam zapłacił za ocieplenie wizerunku?

 • erazm1

  Oceniono 20 razy 18

  Za takie gaże też bym spędzał miło czas. Ciekawym czy św pamięci Kurek & Kamiński też tak "celebrytowali". Czapki z głów chamy epoki bezmózgowców i konsumpcji. Lem przewidział ten syf.

 • czeyo

  Oceniono 24 razy 18

  Rzad sie wyzywi a cwany lisek tym bardziej ! Jak to jest,ze zarabia ponad 80 tysiecy zlotych tygodniowo brutto a prezydent Usa ( 8.333 ) 8 tysiecy trzysta trzydziesci trzy dolary tygodniowo .Kto oplaca pana Lisa i za co daje jemu panstwo polskie tyle pieniedzy ? Toz to prawdziwa demoralizacja spoleczenstwa !

 • czeyo

  Oceniono 38 razy 18

  Jaką wartosc ma program Lisa ? Zadnej !Lis jest ignorantem ktory powierzchownie jedzie po zagadnieniach i tematach strojac przy tym pseudouczone i pseudokompetentne miny.Tragedia i zenada.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX