KKP redaktor naczelną nowej gazety. Tylko u nas zdjęcia z pierwszej sesji

Nowy projekt dziennikarki.
Karolina Korwin-Piotrowska Karolina Korwin-Piotrowska fot. Sebastian Stasiuk

Korwin-Piotrowska ma nową pracę

Karolina Korwin- Piotrowska została redaktor naczelną nowego magazynu. Prace nad "Żurnalem" trwają już od dłuższego czasu, a pierwszy numer ma ukazać się w połowie stycznia 2012. Gazeta jest autorskim, niszowym projektem dziennikarki i Piotra Hulla. Ma skupiać się głównie na modzie i kulturze.

W pierwszej sesji do magazynu Korwin-Piotrowskiej, pozowały trzy uczestniczki drugiej edycji TOP MODEL: zwyciężczyni, Olga Kaczyńska, Magda Roman, a także Honorata Wojtkowska. Ta ostatnia pojawi się na okładce. Autorką zdjęć jest Kamila Suchożebrska.

Specjalnie dla Was zdobyliśmy zdjęcia zza kulis tej sesji.

karolina korwin-piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska. Karolina Korwin-Piotrowska. fot. Sebastian Stasiuk

O projekcie

"Żurnal" nie jest robiony dla zysku, a jedynie dla ogromnej radości robienia czegoś, o czym się od dawna marzyło, bez wielkiego koncernu nad głową. Tego typu gazet jest sporo na świecie. To nowy trend, bo prasa, wbrew pozorom, nie umiera, tylko mocno się dzieli, personalizuje - wyjaśnia Karolina Korwin-Piotrowska w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Bezpłatny magazyn będzie można dostać podczas imprez kulturalnych, a także w sieci sklepów H&M. "Żurnal" ukazywać się będzie wtedy, kiedy poczujemy, że mamy coś ciekawego do powiedzenia"- tłumaczy Wirtualnym Mediom.

.

Zdjęcia z backstage'u Zdjęcia z backstage'u fot. Sebastian Stasiuk

Wszyscy pracują za darmo

Hull, pytany przez Wirtualne Media podkreśla, że cała ekipa współtworząca magazyn pracuje bezpłatnie i wyłącznie dla satysfakcji. Wygląda na to, że uczestniczki drugiej edycji Top Model, z udziałem których, pojawi się sesja w pierwszym numerze "Żurnala", nie zobaczyły za swoją pracę ani grosza. Czy tak wyobrażały sobie karierę modelki?

top model, karolina korwin-piotrowska

Karolina Korwin-Piotrowska. Karolina Korwin-Piotrowska. fot. Sebastian Stasiuk

Reklama na facebooku

Korwin- Piotrowska intensywnie promuje swoją nową gazetę na Facebooku. "Żurnal" nazywa swoim "dzieckiem" i podkreśla, że gazeta jest bezpłatna.  Jesteśmy ciekawi, jak jej się ten biznes opłaca.

top model, karolina korwin-piotrowska

Żurnal Żurnal fot. Kamila Suchożebrska

Sesja z uczestniczkami drugiej edycji TOP MODEL

Oto zdjęcia, które ukażą się w pierwszym numerze " Żurnala". Według Was dziewczyny są gotowe na karierę w świecie modelingu?

top model, karolina korwin-piotrowska

top model, karolina korwin- piotrowska, żurnal

 

Myślicie że Korwin- Piotrowska, pracując w bezpłatnej gazecie,  osiągnie sukces?

Więcej o:
Komentarze (16)
KKP redaktor naczelną nowej gazety. Tylko u nas zdjęcia z pierwszej sesji
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 3 razy 3

  Jak się nie ma roboty, to trzeba założyć kolejne pismo o modzie. Szczególnie jak ktos tak sie na niej zna jak Korwin-Piotrowska, heheheh

 • somber_princess

  Oceniono 2 razy 2

  zróbcie sondę!
  "Czy wziąłbyś do ręki magazyn KKP nawet za darmo?" :)
  Wierzę, że większość byłaby przeciwna...

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 2

  Znaczy zina będą wydawać. Piotrowska staje się powoli kolejnym combo w polskim szołbizie - niedługo stanie się krytykiem muzycznym, kulinarnym ekspertem i komentatorem sportowym. Szaranowicz - bój się!

 • szary212

  Oceniono 1 raz 1

  KPP - wkurza mnie ten skrót, takie nawiązywanie do KTT, nieocenionego Krzysztofa Teodora Toeplitza. Nie róbcie tego. To spore nadużycie.

 • sensacja

  Oceniono 3 razy 1

  Jak widać, po Top Model KKP uznała, że jest gotowa wyznaczać nowe trendy w modzie. Prawdziwy z niej człowiek renesansu, zna się na wszystkim. Oczywiście najlepiej zna język rynsztokowy. Od dawna mówię, że tworzyłaby świeną parę z Kubą Wojewódzkim, gdyby nie ich niejasne preferencje co do płci.

 • goo

  Oceniono 3 razy 1

  nie wszystko musi się "opłacać", nie za wszystko trzeba brać kasę. jeśli człowiek kocha to co robi, to robi to nawet za darmo. ale co ja wam będę tłumaczyć jak to dla was abstrakcja, politruki...

 • Jan Kos

  0

  Pani Sommer...przepraszam Korwin-Piotrowska, ma problemy z coming-outem?

 • kamilawrocek

  0

  wiecej znajdziecie na http://dl4.pl/news

 • daniellap

  0

  "Wygląda na to, że uczestniczki drugiej edycji Top Model, z udziałem których, pojawi się sesja w pierwszym numerze Żurnala, nie zobaczyły za swoją pracę ani grosza. Czy tak wyobrażały sobie karierę modelki?"

  Akurat one są do tego przyzwyczajone - rozbierały się, pozowały na golasa z surowymi szczątkami zwierzęcymi, robiły z siebie idiotki, dawały się podpalać, skakały z wysokości, wisiały w kominie na szelkach, a co niektóre dawały się obmacywać - WSZYSTKO ZA DARMO. Więc co to za nowość dla nich?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX