Na kogo czeszą się Polacy?

"Proszę uczesać mnie na Prokopa" - słyszą fryzjerki. Co jeszcze?
Marcin Prokop Marcin Prokop Forum

Marcin Prokop

Polacy jak każdy inny naród uwielbia naśladować gwiazdy. Lokalne i te zza granicy. Robimy to w kwestii ubioru, perfum, butów czy... fryzur. Plotek sprawdził, na kogo czeszą się Polacy.


Panowie od kilku miesięcy chcą czesać się na Marcina Prokopa. To hit ostatnich dwóch sezonów. Wygolone boki, góra dłuższa i ułożona na bok lub do tyłu. Takie połączenie klasycznej fryzury z ekstrawagancją. Najczęściej zaczyna się od słów "Proszę mnie uczesać na Marcina Prokopa". I tak jest niemal w każdej sytuacji.

Rihanna Rihanna Forum

Rihanna

Jest też powiem egzotyki, czyli fryzury na Rihannę. Jak zdradza nam fryzjerka Izabela Zduńczyk, która czesze gwiazdy (i na gwiazdy) to trend od kilku sezonów. Na początku młode dziewczyny chciały mieć krótkie włosy jak Rihanna z tyłu i dłuższą grzywkę. Z czasem jak Riri zmieniała styl, zmieniały się prośby Polek co do uczesania. Jedno jest pewne - na Rihannę strzygą się przede wszystkim młode Polki. A starsze?

Katarzyna Zielińska Katarzyna Zielińska Forum

Katarzyna Zielińska

Dojrzałe Polki kochają fryzurę Katarzyny Zielińskiej. Izabela Zduńczyk zdradza nam, że tu nie chodzi tyle o cięcie co o kolor włosów. Katarzyna Zielińska nakłada rudy przechodzący w złoto. To hit! Od kiedy Katarzyna wygrała "Telekamerę" Polki chcą mieć taki kolor jak ona właśnie. Czyli tak od pół roku. Kto farbuje się na Katarzynę Zielińską? Przede wszystkim kobiety około 30 roku życia.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Forum

Małgorzata Kożuchowska

Hitem salonów fryzjerskich jest cięcie na Małgorzatę Kożuchowską. Tu chodzi zarówno o kolor jak sposób uczesania. Polki oszalały na jej punkcie. Od dawna wiemy, że Kożuchowska jest trendy. Dlaczego więc nie jej fryzura. Klasyczna i elegancka. Ponoć z taką fryzurą nie ma żadnych problemów. Szybko się układa i pasuje do wieczorowej kreacji jak do sportowego stylu.

Filip Bobek Filip Bobek Forum

Filip Bobek

Panowie nie chcą być gorsi od pań i także mają swojego idola w kwestii fryzury. A jest nim Filip Bobek. Amant seriali Tvn ma dłuższe włosy zaczesane do tyłu i wygolone boki. Niby nic a jednak! To jest drugi po Marcinie Prokopie znany mężczyzna na którego czeszą się Polacy. Taki romantyk, artysta... aktor.