-
Brytyjskie media donoszą, że o drugiej ciąży Meghan Markle nie ma mowy. Książęca para ma inne plany. "Zmierzą się ze sprzeciwem, ale są uparci"
Brytyjskie tabloidy informują, że Meghan Markle nie planuje kolejnej ciąży. Co jednak istotne, książęca para chce zaadoptować drugie dziecko.
-
Żona Adama Małysza w ogniu krytyki. Poszło o... jej brwi! Iza wyjawiła smutną prawdę: Włosy nie rosną, ja NIE MAM brwi
Izabela Małysz zdradziła, że przeszła nieudany zabieg kosmetyczny i w efekcie straciła brwi. Teraz odpowiada na komentarze hejterów.
-
Lewandowscy wybrali się na ślub przyjaciół. Ania zadała szyku, a Robert? Tym razem ponoć to on skradł show. "Elegancki jak pan młody"
Anna i Robert Lewandowscy wybrali się na ślub przyjaciół. Jak wyglądali? Klasa sama w sobie.
-
Edyta Górniak odtworzyła słynną scenę z "Titanica". Z ukochanym? Nie, z Allanem. "Przecież ten wątek dotyczył kochanków!"
Edyta Górniak opublikowała na Instagramie film, w którym wcieliła się w postać Rose z "Titanica". A filmowy Jack? To Allan, syn Edyty.
-
Pierwszy taniec Rutkowskiego i Plich. Układ raczej nudny, ale my patrzymy na drugą suknię ślubną Mai. Tył odważny!
Do sieci trafiło nagranie z pierwszego tańca Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich. Zobaczcie, jak świeżo upieczeni małżonkowie poradzili sobie z tym wyzwaniem.
-
Ewa Farna odzyskała konto na Facebooku. Wydała oświadczenie i zapowiada: Haker poniesie konsekwencje
Ewa Farna opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała fanów, że odzyskała swój profil na Facebooku. Przypomnijmy, że konto wokalistki zostało zhakowane.
-
Jennifer Garner spacerowała z córką po ulicach Los Angeles. Violet to kopia mamy. Bez wątpienia ma szanse powtórzyć sukces rodziców
Jennifer Garner niedawno została sfotografowana podczas spaceru z córką. 14-letnia Violet coraz bardziej przypomina swoją mamę.
-
Sara Boruc chwali się figurą po porodzie, a jej fani są w szoku: Jakim cudem masz taki płaski brzuch? Jej odpowiedź... szczera do bólu
Sara Boruc po raz kolejny zaskoczyła fanów. Właśnie pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym ma płaski brzuch zaledwie cztery miesiące po porodzie. Zdradziła przy okazji swój mały sekret.
-
Marina zdradziła, jak wygląda jej garderoba. Porządek? Nic z tych rzeczy. Zdobyła się też na szczere wyznanie. Zrozumie ją chyba każda kobieta
Marina na InstaStories poinformowała fanów, że wreszcie planuje zrobić porządki w swojej garderobie. Nie ukrywa, że jak najdłużej chciała odwlec ten moment, jednak teraz wreszcie się zmobilizowała. Jesteście ciekawi, jak wygląda pomieszczenie? Zobaczcie naszą galerię.
-
Marta Linkiewicz nie przestaje chudnąć. Jeszcze niedawno nosiła rozmiar 44, a teraz? Jesteśmy w szoku. "Nie wyobrażam sobie życia bez ćwiczeń"
Marta Linkiewicz od trzech lat szokuje na Instagramie. Kontrowersyjne zachowania opłaciły się jej. Obecnie "patoinfluencerka" może pochwalić się największymi zasięgami w polskim Internecie. Ostatnio odstawiła jednak używki i zmieniła swój styl ubierania. Postawiła na zdrowy tryb życia i dużo sportu. Efekt? Teraz zdradziła, jaki rozmiar nosiła jeszcze niedawno oraz jaki nosi dziś. Oj, różnica jest spora.
-
Najpierw przeszła metamorfozę, teraz znalazła miłość. Kolejna uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się partnerem
Elżbieta z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" ma partnera. Wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie. Po ich minach widać, że są bardzo szczęśliwi.
-
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie. Na ceremonii mało gości, ale za to tłum ochroniarzy. Suknia panny młodej dość klasyczna
Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są już małżeństwem. Paparazzi zrobili im zdjęcia z oddali, gdyż wejścia na posesję pilnowali uzbrojeni ochroniarze.
-
Zniewolona. Co się wydarzyło w ostatnim odcinku? Katia znowu musi uciekać [STRESZCZENIE ODCINKA 37]
"Zniewolona" poruszyła serca Polaków. Od soboty TVP pokazuje odcinki z drugiego sezonu. Co wydarzyło się w 37. odcinku?
-
Wyszło na jaw, że Meghan Markle wynajęła na swoje urodziny prywatny odrzutowiec. Efekt? Natychmiast zarzucono jej hipokryzję
W końcu dowiedzieliśmy się, gdzie Meghan Markle świętowała swoje 38. urodziny. Wybrała bardzo wakacyjny kierunek, ale to sposób w jaki się tam dostała wzbudził najwięcej emocji.
-
Do sieci trafił film ze ślubu Zborowskiej i Wrony. Oj, działo się na weselu. Królowie parkietu? Cielecka i Gelner
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona kilka dni temu wzięli ślub. Teraz do sieci trafiło nagranie z ich wesela. Możemy zobaczyć, jak bawili się (sławni) goście.
-
Syn Anity i Adriana ze "ŚOPW" skończył dwa miesiące, a debiut w telewizji ma już za sobą. Gościł w "Dzień Dobry TVN". Skradł show?
Anita i Adrian z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wystąpili w sobotnim wydaniu "Dzień Dobry Wakacje". Z rodzicami na ekranie pojawił się także Jerzyk. Chłopiec niekwestionowanie był w centrum uwagi.
-
Mateusz Damięcki pokazał, jak jego ciało zmieniło się w ciągu dwóch tygodni. Spora różnica? To mało powiedziane. "Teraz mam bojler"
Mateusz Damięcki pochwalił się na Instagramie zdjęciami, które dzieli tylko dwa tygodnie różnicy. Aktor zrobił sobie przerwę od ćwiczeń oraz ścisłej diety i musimy przyznać, że jego sylwetka nieco nas zaskoczyła.
-
Marina pochwaliła się swoją mamą na Instagramie. "Mam nadzieję, że tak będę wyglądała w wieku 60 lat". Figura pani Ałły naprawdę robi wrażenie
Marina Łuczenko-Szczęsna rzadko pokazuje swoją mamę, ale tym razem zrobiła wyjątek. Pani Ałła to piękna kobieta.