Sara Boruc chwali się figurą po porodzie, a jej fani są w szoku: Jakim cudem masz taki płaski brzuch? Jej odpowiedź... szczera do bólu

Sara Boruc po raz kolejny zaskoczyła fanów. Właśnie pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym ma płaski brzuch zaledwie cztery miesiące po porodzie. Zdradziła przy okazji swój mały sekret.

Sara Boruc zawsze była aktywna fizycznie i bardzo dbała o swój wygląd. Celebrytka cztery miesiące temu urodziła synka i z tego co widać na jej najnowszym zdjęciu, musiała ostro wziąć się za ćwiczenia. Jej figura po prostu robi wrażenie!

Sara Boruc pozuje w bikini

Żona Artura Boruca postanowiła odpocząć na słonecznej Ibizie. Oczywiście zabrała ze sobą 4-miesięcznego Noah, który towarzyszy mamie przez cały wyjazd. Sara pochwaliła się ostatnio ich wspólnym zdjęciem, które jest totalnie urocze. W kapelusiku oraz stroju kąpielowym w paski, chłopczyk wygląda jak mały kapitan. Jednak internauci zwrócili uwagę na coś zupełnie innego. Nie mogli uwierzyć w sylwetkę celebrytki. W komentarzach pisali, że wygląda naprawdę dobrze i są pod ogromnym wrażeniem jej wyglądu.

Ludzie, jakie ciało po porodzie! Kto to widział. Ja dzieci nie mam ani takiego ciała!
Noah boski, ale to brzuch robi wrażenie.
Ooo rany! Taka figura po ciąży. Jakie to trzeba mieć fantastyczne geny. Cudownie wyglądasz.

Jedna z fanek wprost zapytała, jaki jest sekret płaskiego brzucha Sary.

Rany, jakim cudem masz taki płaski brzuch po porodzie? Tylko pozazdrościć figury.
Na wdechu jest płaski - odpowiedziała żartobliwie Boruc.
 

Sara Boruc jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Kim są żony i dziewczyny polskich piłkarzy?

Zobacz wideo

Wy również jesteście pod wrażeniem figury Sary?

KB

Więcej o: