Pierwszy taniec Rutkowskiego i Plich. Układ raczej nudny, ale my patrzymy na drugą suknię ślubną Mai. Tył odważny!

Do sieci trafiło nagranie z pierwszego tańca Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich. Zobaczcie, jak świeżo upieczeni małżonkowie poradzili sobie z tym wyzwaniem.

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są już po ślubie. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 17 sierpnia. Do mediów trafiły wówczas zdjęcia, które fotoreporterzy zrobili młodej parze z oddali. Teraz po sieci krąży nagranie ceremonii, oraz pierwszego tańca. Okazuje się, że Maja Plich miała aż trzy suknie ślubne!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich - pierwszy taniec 

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich na pierwszy taniec wybrali bardzo romantyczną piosenkę - "Because You Loved Me" Celine Dion. Widać też, że były detektyw i jego żona postawili na prosty układ choreograficzny. To co jednak przykuwa uwagę, to suknia panny młodej. Z przodu klasyczna i zachowawcza, z tyłu jednak... odważna. Maja Plich zdecydowała się bowiem na odkryte plecy. Zobaczcie sami. 

 

Druga suknia Plich miała jeszcze głębsze wcięcie na plecach i wysadzana była kryształkami. Natomiast ta, w której pojawiła się na ślubie osłoniła jej ramiona. Okazuje się również, że Plich zdecydowała się na długi welon. 

 

Która z trzech sukni panny młodej podoba wam się najbardziej? Według nas wszystkie są zjawiskowe. Nasze serce skradła jednak ta mieniąca się i wysadzana kryształkami. 

A teraz zobaczcie, które z polskich gwiazd wzięły ślub w tajemnicy. Wiedzieliście, że jest ich aż tyle?

Zobacz wideo

AG 

Więcej o: