Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już po ślubie. Na ceremonii mało gości, ale za to tłum ochroniarzy. Suknia panny młodej dość klasyczna

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich są już małżeństwem. Paparazzi zrobili im zdjęcia z oddali, gdyż wejścia na posesję pilnowali uzbrojeni ochroniarze.

O tym ślubie mówiło się już od jakiegoś czasu. Co prawda były to jedynie spekulacje, ale sukcesywnie podsycane przez Maję Plich i Krzysztofa Rutkowskiego. Do mediów trafiały informacje o bajecznych kwotach, jakie miały być przeznaczone na ten dzień. Ponoć panna młoda ma się pojawić w aż czterech kreacjach, do których kupiła biżuterię wartą fortunę. Jak podaje "Super Express", ma być ona warta nawet pół miliona złotych!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli ślub

Jak się okazuje, informacje o ich ślubie były prawdziwe. Zgadza się nawet data, jaka padała w artykułach. W sobotę, 17 sierpnia, Maja została żoną detektywa. Poinformowała o tym na Instagramie, gdzie zmieniła już nazwisko. Teraz nazywa się Plich-Rutkowski. Na jej InstaStories pojawiło się także nagranie, na którym widać mnóstwo białych i różowych kwiatów.

Co więcej, są także zdjęcia z uroczystości. Paparazzi zrobili kilka ujęć z uroczystości, jednak są one niewyraźne, gdyż nie mogli wejść na teren posesji. Wejścia i bram pilnowali uzbrojeni ochroniarze z firmy pana młodego. Mimo to możemy dojrzeć, że panna młoda miała długą, białą suknię oraz welon sięgający ziemi. Podczas składania przysięgi towarzyszyli im najbliżsi.

Na razie czekamy na więcej informacji. Ale i tak składamy serdeczne gratulacje i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Nie tylko Maja Plich i Krzysztof Rutkowski. Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd:

Zobacz wideo

AW