Kto poślubi mojego syna?

Kto poślubi mojego syna?

„Kto poślubi mojego syna” jest polskim reality show, opartym na amerykańskim formacie o podobnych zasadach. Program jest emitowany na antenie TVN, dotychczas zrealizowano dwie edycje. W programie samotni mężczyźni szukają drugiej połówki z pomocą matek. Prowadzącą jest Agnieszka Jastrzębska.

Tytuł: „Kto poślubi mojego syna?”
Liczba serii: 2
Liczba odcinków: 15
Stacja telewizyjna: TVN
Pora emisji: środa, 21.30
Czas trwania odcinka: około 45 minut
Prowadząca: Agnieszka Jastrzębska
Strona programu: ktoposlubi.tvn.pl

Formuła programu „Kto poślubi mojego syna?”

W programie biorą udział cztery matki wraz ze swoimi synami, którzy mają problemy ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie drugiej połówki. Z wielu kandydatek, matki i synowie wybiorą te, z którymi spędzą czas, poddając je wielu testom i stawiając przed nimi wiele zadań. Na wybór kandydatek mają wpływ zarówno mężczyźni, jak i ich matki, więc kobiety muszą się spodobać również potencjalnym teściowym. Często wyobrażenie matek o idealnej partnerce znacznie różni się od tego, jakie kobiety podobają się synowi, co powoduje konflikty i nieporozumienia. Ostateczną decyzję o wyborze tej jedynej podejmuje syn, jednak niekiedy musi on wybierać pomiędzy tym, co podpowiada mu serce a tym, co mówi rodzicielka.

Prowadząca program „Kto poślubi mojego syna?”

Dotychczasowe dwie edycje programu prowadziła Agnieszka Jastrzębska. Jastrzębska jest dziennikarką, prezenterką oraz autorką tekstów. Odbywała staż w magazynie „Polityka”, była również dziennikarką dwutygodnika dla kobiet „Viva!”.
Po zakończeniu współpracy z „Vivą!” Agnieszka Jastrzębska zajmowała stanowisko szefa działu zagranicznego w magazynie „Twój Styl”. Na łamach tego miesięcznika prowadziła także rubrykę „Styl życia”.
Przez dwa lata pełniła funkcję redaktor naczelnej czasopisma „Gala”. Od 2009 roku pracuje w telewizji TVN, gdzie występuje w programie „Dzień Dobry TVN”. Poza tym prowadzi blog poświęcony show-biznesowi i gwiazdom – „Jastrząb Post”.

kto poślubi mojego syna

Więcej o:

kto poślubi mojego syna

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.