Iwona Cichosz

Iwona Cichosz

Iwona Cichosz jest tłumaczką języka migowego. W 2016 roku została Miss Świata Głuchoniemych, a stała się znana szerszej publiczności za sprawą udziału w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, w którym tańczyła ze Stefano Terrazzino. Ma chłopaka, z którym jest często widywana po programie.

Imię i nazwisko: Iwona Cichosz
Zawód: tłumaczka języka migowego
Facebook: facebook.com/iwona.cichosz.missdeafinternational2016/
Instagram: @iwona_cichosz

Kim jest Iwona Cichosz?

Jeszcze do niedawna mało kto słyszał o Iwonie Cichosz. Jakiś czas temu ogłoszono listę uczestników, którzy wezmą udział w najnowszej edycji programu rozrywkowego „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i wtedy o Iwonie zrobiło się głośno. Jednak Iwona nie wzięła się znikąd – w 2016 roku została laureatką konkursu Miss Deaf International, czyli została Miss Świata Głuchych. Konkurs odbył się w Las Vegas. Iwona Cichosz rywalizowała z 19 innymi pięknymi dziewczynami, a udział w tego typu konkursie był jej ogromnym marzeniem.
Zawodowo Iwona Cichosz zajmuje się tłumaczeniem języka migowego, poza tym interesuje się pantomimą. Może się również pochwalić bardzo nietypową umiejętnością – Cichosz umie chodzić na szczudłach. Na rok 2017 zapowiedziana jest premiera filmu dokumentalnego opowiadającego o życiu Iwony, którego reżyserem będzie Wojciech Klimala.

Iwona Cichosz – związek

W programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” Iwona Cichosz tańczyła ze Stefano Terrazzino. Jednak zaraz po zakończeniu drugiego odcinka programu mogliśmy oglądać Iwonę w ramionach jej przystojnego chłopaka – Trulsa S. Yggeseth. Mężczyzna, tak jak Iwona, ma 26 lat. Pochodzi z Oslo i wykonuje zawód związany z branżą informatyczną. Para nie wstydzi się pokazywać swoich uczuć i nie szczędzi sobie czułości po zakończeniu odcinków programu tanecznego. Truls chwali się sukcesami swojej dziewczyny na portalach społecznościowych. Mężczyzna również jest głuchy, para porozumiewa się językiem migowym.

iwona cichosz

Więcej o:

iwona cichosz

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.