Dariusz Rosati

Więcej o:

Dariusz Rosati

Wypowiedzi na forum o:

Dariusz Rosati

 • Prof. Dariusz Rosati w Ząbkach

  Zapraszamy na Spotkanie z posłem Dariuszem Rosatim w dniu 11 grudnia 2012 r. (wtorek) o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Publicznego Przedszkola Nr 3. Na spotkaniu obecni będą również inni nasi Parlamentarzyści wybrani w tym okręgu, m.in. Anna Aksamit, Alicja Dąbrowska, Zenon Durka, oraz

 • Czy Dariusz Rosati odpowiada, że złodzieje

  wykorzystali jego nazwisko kradnąc pieniądze Polaków z biura maklerskiego WGI ? No to może Dariusz Rosati wytoczył im powództwo cywilne za bezprawne wykorzystywanie jego nazwiska jako członka Rady Nadzorczej udziałowca WGI ? Otóż on woli listy pisać pouczajace prezydenta RP.

 • Dariusz Rosati: fachowy :)))

  Dariusz Rosati dużą "fachowość" wykazał kiedyś jako członek Rady Nadzorczej Funduszy Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. Nie POłapał się bidulek, że pieniążki znikają. Potem Rosati był członkiem RN WGI TFI. Tam też poznikały pieniążki. Tylko na temat fachowości tow. Rosatiego.

 • Dariusz Rosati o wypowiedzi Dudy

  No ale PiSdzielce przyzwyczaily sie do tego, ze Polska jest w ruinie i ze im gorzej tym lepiej a budyn zapomnial chyba, ze nie jest juz w opozycji lecz ma zadania do wypelnienia.

 • Re: Czy Dariusz Rosati odpowiada, że złodzieje

  Jedno jest pewne, Dariusz Rosati za nic nie odpowiada.

 • Re: Prof. Dariusz Rosati w Ząbkach

  Czy już wiadomo kiedy dokładnie Dariusz Rosati dojedzie do Ząbek?

 • Dariusz Rosati?

  Czy to ten Żyd, który MSZ obsadził bolszewikami w dużej części pochodzenia żydowskiego? I czy to ten Żyd, który będąc ministrem starał się o funkcję w międzynarodowej instytucji i poddawał się przesłuchaniom niczym pazerny chłystek przez co hańbił imię Polski? Czy Żyd Dariusz Rosati jest dla Ciebie

 • Dariusz Rosati dla GW: Grecja wpadła w korkociąg

  Dariusz Rosati to jest bardzo mądry człowiek. Narobił bałaganu ( korzyści dla kogo ) z wykupywaniem polskiego długu, i nie odpowiada za to. Prawdziwy polityk naszych czasów PO-wskich. Trzymajcie sie za kieszeń.

 • Re: Czy Dariusz Rosati odpowiada, że złodzieje

  9111951u napisała: > Jedno jest pewne, Dariusz Rosati za nic nie odpowiada. ----- Ale za to stale się wypowiada i to z pozycji autorytetu :-) -- If voting could really change things, it would be illegal.

 • niekontrolowany upadek...Dariusza Rosatiego....

  Dariusz Rosati twierdzi, że Grecja może w sposób kontrolowany upaść. Dobre sobie. Już widzę dyskusje przy następnym unijnym budżecie, gdy okaże się, że na hojność bogatych krajów nie ma co liczyć. Co wówczas będzie z Polską? Może Rosati zaproponuje nam również "kontrolowany upadek"? Dla mnie związek