Behati Prinsloo

Behati Prinsloo

Behati Prinsloo jest modelką namibijskiego pochodzenia. Została odkryta w wieku zaledwie 16 lat i od tamtej pory jej kariera nie zwalnia. Występowała na wielu prestiżowych pokazach i w kampaniach najbardziej znanych marek modowych. Prywatnie jest związana z muzykiem Adamem Levine, z którym ma córkę.

Imię i nazwisko: Behati Prinsloo–Levine
Data urodzenia: 16 maja 1989
Miejsce urodzenia: Grootfontein
Zawód: modelka
Facebook: facebook.com/behatiprinsloo
Instagram: @behatiprinsloo

Życiorys i kariera Behati Prinsloo

Behati Prinsloo przyszła na świat w Grootfontein w Namibii, w rodzinie białych mieszkańców tego kraju. Jej ojczystym językiem jest afrikaans, czyli język używany przez większość białoskórych mieszkańców Południowej Afryki. Wychowywana była na farmie na obrzeżach miasteczka i początkowo nie planowała zostać modelką, chciała być biologiem. Ojciec Behati jest pastorem. Gdy miała 16 lat, zauważyła ją założycielka jednej z londyńskich agencji dla modelek, Sarah Doukas. Namówiła Behati do przyjścia do agencji i po kilku dniach dziewczyna zgłosiła się na zdjęcia próbne. Po pewnym czasie zabrano ją do Londynu, gdzie oficjalnie podpisała kontrakt z agencją. Od 2007 roku modelka występuje na słynnych pokazach Victoria’s Secret Fashion Show, a od 2009 roku jest Aniołkiem tej marki. Od 2008 do 2011 roku Behati była twarzą kolekcji ubrań marki Victoria’s Secret – Pink. Na początku 2009 roku modelkę można było oglądać na okładce rosyjskiego wydania czasopisma Vogue, co było jednym z większych sukcesów w jej karierze. Poza tym ma na swoim koncie kampanie oraz pokazy mody najbardziej znanych na świecie marek modowych i projektantów, takich jak Chanel, Hugo Boss, Marc Jacobs, Versace, DKNY, H&M oraz Prada.

Życie prywatne Behati Prinsloo

Behati Prinsloo od lipca 2014 roku jest związana węzłem małżeńskim z muzykiem, wokalistą i liderem zespołu Maroon 5, Adamem Levine. Prinsloo i Levine zaczęli się spotykać w 2012 roku, natomiast zaręczyny zostały ogłoszone w lipcu 2013 roku. We wrześniu 2016 roku modelka urodziła córeczkę – Dusty Rose Levine.

behati prinsloo

Więcej o:

behati prinsloo