bad boy

Więcej o:

bad boy

Wypowiedzi na forum o:

bad boy

 • Bad Boy, Pretorian itp.

  Czy w Częstochowie mogę znaleźć sklep z odzieżą firmy Bad Boy, Pitbull czy Pretorian?

 • Re: Nice Guy vs Bad Boy

  > Ja mówię o równorzędnych facetach, podobnym statusie itd. "Bad boy" zawsze wygra > z "nice guyem" w wyścigu do babskiego łóżka. Nie zgodzę się - jeżeli nice guy jest komunikatywny i zaiskrzy miedzy nim a wybranką, to zjada bad boy'a na śniadanie. Bad boy'e za zwyczaj są raczej pretensjonalni.

 • Bad Boy – cela dla niebezpiecznych be

  Pobierz lub oglądaj online z pozniższego linku: Długo szukałem odpowiedniego, szybkiego i wszystkomającego seriwsu z filmami online zam do oglądania bez limitu po polsku. Polecam !

 • Nr. 1328 Paul Jones "Bad, Bad Boy"

  Nic wspólnego z Tomem i nie tak znany Jones, ale głos - b. znany i charakterystyczny! Bo to pierwszy solista Manfred Manna, z jego największych przebojów z połowy 60. W 66 odszedł zaczynając karierę solową, także jako aktor (gł. rola w kultowym filmie pt. "The Priviledge") BAD BAD BOY - to już

 • Nice Guy vs Bad Boy

  napisała: > mój szef jest takim gościem, że nawet jak opierdala to z gracją i kulturą, tego > na żadnych kursach nie uczą, to się po prostu ma. No więc właśnie - SZEF. Ja mówię o równorzędnych facetach, podobnym statusie itd. "Bad boy" zawsze wygra z "nice guyem" w wyścigu do babskiego łóżka.