Żona syna prezydenta Tatarstanu NIE FIGURUJE na liście ofiar katastrofy lotniczej. Ambasada milczy

Opublikował ją rosyjski dziennikarz.

Jak informowaliśmy, według niepotwierdzonych informacji Antonia Guichard , żona Irka Minnichanowa , syna prezydenta Tatarstanu, mogła być obecna na pokładzie samolotu, który rozbił się w niedzielę w Kazaniu (zob.: Niezależna.pl: żona syna prezydenta Tatastanu również była na pokładzie Tatastanu ). Dotarliśmy do listy ofiar katastrofy, którą na Twitterze opublikował Ilja Zajcew, dziennikarz rosyjski. Nazwisko Irka Minnichanowa figuruje na niej na pierwszym miejscu, jednak nie ma tam nazwiska jego żony.

Katastrofa w Kazaniu, Irek Minnichanow, Antonia Guichrd.Katastrofa w Kazaniu, Irek Minnichanow, Antonia Guichrd. Twitter.com Twitter.com

Irek Minnichanow i Antonia Guichard byli małżeństwem zaledwie 3 miesiące - pobrali się 16 sierpnia w Kazaniu. Guichard również miała lecieć feralnym samolotem, jednak Minnichanow przekonał ją, żeby została - jest w 8. miesiącu ciąży (zob.: Syn prezydenta Tatastanu, który zginął w katastrofie lotniczej, miał żonę w 8. miesiącu ciąży. Miała lecieć razem z nim... ). Chcąc się dowiedzieć więcej, zadzwoniliśmy do ambasady rosyjskiej w Warszawie, jednak osoba z którą uzyskaliśmy połączenie nie potrafiła nam udzielić jakichkolwiek informacji.

alex

Więcej o:
Copyright © Agora SA