Dziewczyny z Top Model. Zostań modelką na ringu

W dzisiejszym odcinku uczestniczki programu Top Model. Zostań modelką spotkają się z Iwoną Guzowską i wezmą udział w sesji zdjęciowej z przystojnymi modelami...

Co tydzień uczestniczki programu " Top Model. Zostań Modelką " poddawane są wyczerpującym sprawdzianom Ich być albo nie być w dalszym ciągu jest w rękach jurorów. Ostatecznie to jednak widzowie zadecydują, która z dziewczyn powinna zostać pierwszą zwyciężczynią "Top Model. Zostań Modelką". Z jakimi zadaniami będę musiały się zmierzyć w dzisiejszym odcinku?

Modelki zostaną podzielone na dwie grupy. W rękawicach i ochraniaczach staną przeciwko sobie, ale nie na sesji tylko . na ringu. Ania w końcu będzie miała szansę dać popalić dziewczynom, które zaszły jej za skórę! Męczący trening fizyczny pod okiem samej Iwony Guzowskiej to rozgrzewka przed właściwym zadaniem modowym - biegiem z przeszkodami .

Kolejny odcinek i kolejna sesja zdjęciowa. Tym razem obędzie się ona w domu Top Model. Uczestniczki mają już na swoim koncie sesje z partnerami. Raz były to dzikie zwierzęta, a drugi raz drag queens. Tym razem pojawi się w końcu przystojny model! Poranne pocałunki, które miały być tylko tytułem sesji, w czasie zdjęć nie tylko miały miejsce, ale z niektórymi dziewczynami stały się bardzo namiętne... Czyżby któraś nie mogła oprzeć się urokowi atrakcyjnego partnera?

mat.prasowe

Oglądacie " Top Model. Zostań modelką "? Komu kibicujecie?

Więcej o: