Piątkowy konkurs

Wygraj DVD z trzecim sezonem serialu Plotkara i inne fajne nagrody!

Z okazji premiery DVD z trzecią serią " Gossip Girl " (15 października) Kotek przygotował dla Was konkurs, w którym możecie wygrać dwa fajne zestawy. W każdym znajdziecie DVD z 3 sezonem serialu, bransoletkę i zawieszkę na torebkę.

Kilka informacji od tytułowej Plotkary...

Wystawne życie jest pociągające jak narkotyk

Ku wielkiemu zdziwieniu. Rodzina Humphrey'ów szybko porzuca ideały i jeszcze szybciej przyzwyczaja się do pełnego przepychu stylu życia Van Der Woodsenów. Spędziwszy wakacje w rezydencji w ekskluzywnym Hamptons, Humphrey'owie wracają do Nowego Jorku i zamieniają brooklyński loft na manhattański apartament. Teraz Rufus może brylować wśród socjety, a Dan grzać miejsce na tylnym siedzeniu limuzyny i podrywać gwiazdy filmu. Jenny, którą luksus zawsze fascynował, przekonuje się o tym, że narkotyki same w sobie są także pociągające. A przystojni dilerzy z Europy tylko dodają im smaku.

polityka także.

Serena wikła się w romans z żonatym kongresmanem - w końcu to najlepsza partia! Przecież to nie jej wina, że zakochała się w zajętym mężczyźnie! I to nie jej wina, że Carter po raz kolejny opuścił kraj, a Lily została porzucona przez ukochanego! Panna Van Der Woodsen nigdy nie chce nikogo skrzywdzić! To jej się po prostu przydarza. W całym zamieszaniu Serena znajduje jeszcze czas na pozowanie paparazzi, porzucenie studiów i zrobienie kariery jako manager gwiazdy filmowej!

Chuck i Blair chodzą do kina. Chuck i Blair trzymają się za ręce

Nieprawdopodobne stało się faktem. Ale najpotężniejszy duet Manhattanu - królowa intrygantek i król kobieciarzy - nie ma zamiaru rezygnować z gierek! Możecie nie wierzyć: to wcale nie znamionuje kłopotów! Problemy oznacza nadciągające do miasta trio. Georgina Sparks, nowa współlokatorka Blair. Wujek Jack, ostatecznie ten z Bassów, który ma zasady moralne. Evelyn Bass, gość zza grobu Zdobywszy serce ukochanego, Blair kumuluje całą energię na walce o popularność na Uniwersytecie. Tymczasem spełniony w związku Chuck łagodnieje i traci swój ostry pazur - a wraz z nim, całą fortunę.

Z rodziną dobrze wychodzisz tylko na zdjęciu.

Z każdym dniem, Nate coraz bardziej żałuje powrotu na łono rodziny. Wszystko zaczyna się, gdy dziadek oczekuje od chłopaka rozstania z sympatią, poznaną w Europie Bree Buckley. Później jest już tylko gorzej. Polityczna kampania jednego z członków klanu okazuje się wielką intrygą. Kroplą, która przelała czarę jest romans kuzyna z Sereną. Wszystko zostaje w rodzinie. Najwyraźniej, nie tylko u Bassów.

Miłosny Trójkąt Nowojorski.

Można pomyśleć, że Nowy Jork składa się z samych trójkątów Vanessa wreszcie się doczekała - ląduje w łóżku z Danem i jego nową dziewczyną. Do Lily i Rufusa dołącza Dr Van Der Woodsen - ale w tym trójkącie nikt się dobrze nie bawi! Blair jest przekonana, że słyszy ślubne dzwony - aż ze snu budzi ją głos Jenny Humphrey!

Co zrobić, aby wygrać?

1. Wyobraź sobie, że właśnie zakończyłeś szkołę. Jak wyobrażasz sobie najbliższe miesiące? Chcesz odreagować i porwie Cię wir spotkań z przyjaciółmi, a może wolisz od razu szukać pracy, zdobywać doświadczenie? Napisz w kilku zdaniach, jak to z Tobą będzie ;)

2. Swoją odpowiedź i dane (imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy i nick na Kotku) prześlij na adres: kotek.pl_konkursy@agora.pl

3. W tytule maila wpisz: PLOTKARA SEZON 3

4. Na Wasze maile czekamy wtorku, 19 października , do końca dnia

5. Nagrody powędrują do dwóch osób, które najfajniej odpowiedzą na pytanie

Powodzenia!

>>regulamin konkursu<<

Więcej o: