Korwin-Piotrowska jedzie po Rosati

Następna. Weronika staje się powoli workiem treningowym...

Weronika Rosati nie ma ostatnio dobrej passy. Obrażają ją byli faceci oraz znani obserwatorzy show-biznesu. Kuba Wojewódzki stwierdził, że powinna zniknąć. Nie oszczędza jej też Karolina Korwin-Piotrowska .

Jest mi jej bardzo żal. Czytałam tę książkę ("Nocnik" Andrzeja Żuławskiego - przyp. red.) i jako kobieta czułam się, jakby ktoś na mnie zwymiotował. Zastanawiam się, co w tej dziewczynie jest takiego, że ona teraz idzie do sądu i będzie musiała przed sądem udowodnić, że nie jest tą "Esterką", w którą się "spuszczają hollywoodzkie chu...". Dlaczego ona nie powzowliła umrzeć tej historii w sposób naturalny? On jest znany z tego, że swoje byłe kobiety opisywał w obrzydliwy sposób. Ona nie jest gotowa na bycie w tym świecie - powiedziała "Vivie" Korwin-Piotrowska.

Niby jej współczuje, ale przy okazji ją krytykuje. A właściwie jej postępowania. Być może jej decyzja o skierowaniu sprawy do sądu nie jest dobra, ale kolejne wbijanie szpilki w Rosati też nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie kopie się leżącego...

Sanciata

Zobacz także:

Wojewódzki śmieje się z Rosati

Żuławski: Rosati chciała ślubu

Więcej o: