Fajne DVD na horyzoncie - Alicja w Krainie Czarów

Najnowszy film Tima Burtona już od dziś na DVD!

Tim Burton nie był pierwszym reżyserem, który przeniósł na ekrany kin fantastyczną historię dziewczynki, która podążając za białym królikiem, wpada w króliczą norę i przenosi się do niezwykłego świata. Jednak trzeba przyznać, że reżyser w charakterystycznym dla siebie stylu opowiedział tę historię zupełnie na nowo. " Alicja w Krainie Czarów " Tima Burtona to naprawdę świetny film.

Pamiętacie o czym jest?

Dziewiętnastoletnia Alicja powraca do dziwacznego świata, który po raz pierwszy odwiedziła będąc dzieckiem. Celem magicznej podróży jest odkrycie swojego prawdziwego przeznaczenia. Na jej drodze stają m.in. Szalony Kapelusznik, Biała Królowa, Czerwona Królowa i Biały Królik. Przyłącz się do Alicji i podejmij wędrówkę przez Krainę Czarów, niesamowite, pełne magii miejsce z dzieciństwa. Spotkaj ukochanych bohaterów, którzy w filmie Burtona są bardziej barwni i zwariowani niż kiedykolwiek wcześniej.

Już niedługo, z okazji premiery na znajdziecie na Kotku kilka ciekawych informacji dotyczących " Alicji w Krainie Czarów ", a także fajny filmowy konkurs , w którym do wygrania będą DVD z filmem oraz filmowe gadżety :)

Podobał Wam się film?

Zobacz także:

Qiuz - Jak dobrze znasz Alicję?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.