Cichopek za jedną noc dostanie 30 tysięcy!

Kryzys? W telewizji wcale nie oszczędzają.

Kasia Cichopek jest od kilku lat twarzą stacji Polsat. Obecnie nie ma swojego programu, ale pełni rolę gwiazdy, która potrafi odnaleźć się w różnych warunkach. A to zaśpiewa na święta kolędę, a to zapowie gwiazdy nocy sylwestrowej. "Fakt" dowiedział się, że za kilka godzin pracy w tę niezwykłą noc Kasia dostanie aż 30 tysięcy złotych.

Koncert poprowadzą: Maciej Dowbor z Agatą Młynarską oraz Kasia Cichopek z Krzysztofem Ibiszem. Kasia w rozmowie z Plotkiem przyznała, że odczuwa tremę przed tym koncertem. Z kolei Natalia Lesz zdradziła, że szykuje pewne niespodzianki, ale oczywiście nie może o tym powiedzieć. Podczas tegorocznego sylwestra wystąpią m.in. Stachursky, Piasek, Edyta Górniak, Norbi, Muniek Staszczyk, Natalia Lesz, Formacja Nieżywych Schabuff, Big Cyc, Lady Pank, Urszula, Maciej Maleńczuk i Bracia.Koncert poprowadzą: Maciej Dowbor z Agatą Młynarską oraz Kasia Cichopek z Krzysztofem Ibiszem. Kasia w rozmowie z Plotkiem przyznała, że odczuwa tremę przed tym koncertem. Z kolei Natalia Lesz zdradziła, że szykuje pewne niespodzianki, ale oczywiście nie może o tym powiedzieć. Podczas tegorocznego sylwestra wystąpią m.in. Stachursky, Piasek, Edyta Górniak, Norbi, Muniek Staszczyk, Natalia Lesz, Formacja Nieżywych Schabuff, Big Cyc, Lady Pank, Urszula, Maciej Maleńczuk i Bracia. kapif

Cichopek nabrała w "Jak oni śpiewają" sporego doświadczenia i teraz jak widać żąda sporych pieniędzy za swoją pracę. Swoją drogą warto zauważyć, że dziennikarze "Faktu" zrobili się na koniec roku wyjątkowo mili. Oto tylko fragment artykułu o Cichopek :

Ale spędzenie sylwestrowej nocy w towarzystwie Kasi, która zapowiadać będzie śpiewające i tańczące gwiazdy - to absolutnie bezcenne!

Szaza

Cichopek: Michael Jackson jest motywem przewodnim

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.