Komputer dla fanów Disneya!

Laptop Disney Eee PC spodoba się tym, którzy cenią dobry sprzęt

Na zaprzyjaźnionym serwisie Groszki.pl Kotek upolował fajny komputer! To małe cacko powinno Wam przypaść do gustu!

Komputer ma 8,9-calowy ekran LCD, kartę Wi-Fi, system operacyjny Windows XP Home i łatwe w użyciu oprogramowanie stworzone specjalnie dla dzieci z postaciami z bajek Disneya. Przeglądarki i klient poczty elektronicznej wyposażone są w dodatkowe filtry, dzięki którym dzieci mają dostęp jedynie do bezpiecznych treści, a rodzice mogą decydować z kim ich pociechy korespondują.
Disney Eee PC oddaje magię świata Disneya - od obrazków na pokrywie LCD i kamery internetowej w kształcie Myszki Miki, po pulpit z bajkowymi motywami i specjalnymi aplikacjami.
Dodatkowo netbook zawiera aplikacje, takie jak Disney Mix umożliwiający zarządzanie muzyką i innymi multimediami, Disney Pix służący do edycji i archiwizacji zdjęć oraz Radio Disney. Do Disney Pix dołączono program Disney Bobblehead, dzięki któremu dzieci mogą doklejać zdjęcia swoich twarzy do różnych postaci, wmontowywać je do filmów i widokówek, a także odgrywać scenki taneczne. Radio Disney pozwala dzieciom na odsłuchiwanie w czasie rzeczywistym muzyki z internetu i jednoczesne wysyłanie zamówień na konkretne piosenki. Disney Eee PC zawiera również grę wyścigową, grę do ćwiczenia pamięci i album na zdjęcia. - Groszki.pl

Eee PC DisneyEee PC Disney Eee PC Disney

Netbooki Disney Eee PC są dostępne w sieci sklepów Vobis.W ofercie znajdą się modele w kolorach Princess Pink i Magic Blue wraz z zewnętrznym napędem optycznym i filmem Disneya w specjalnej cenie 1499zł .

Więcej informacji o komputerze znajdziecie w serwisie Groszki.pl KLIK

Jak Wam się podoba?

Więcej o: