Pono feat.Sokół - To prawdziwa wolność człowieka - pobierz za darmo!

Najnowszy album Pono z gościnnym udziałem Sokoła, To prawdziwa wolność człowieka, jest już dostępny w sieci - za darmo.

Najnowszy album Pono feat. Sokół można już pobrać z sieci, logując się na witrynie internetowej wydawcy www.3label.pl . Po zalogowaniu, chętni do pobrania płyty otrzymają indywidualny link do serwisu internetowego, z którego będą mogli pobrać płytę za darmo.

Album będzie do pobrania dzięki serwisowi Nokia Music Store.

Najnowsza płyta Pono feat Sokół w swojej formie przypomina książkę - traktuje każdy utwór jako swego rodzaju rozdział, od pierwszego utworu pt: "Nic na siłę", który jest wprowadzeniem do płyty, przechodząc przez "Błędne koło" z O.S.T.R. i MadMajkiem, "Prawo do wiedzy", czy "Iluzję" z WWO, które przedstawiają istotę problemu poruszanego na płycie. Natomiast utwory takie jak "Zwiastun", "Teoria szczęścia" czy "Organizm" z Hanną Banaszak mają "nakarmić" punkt widzenia słuchacza tak, by sam odnalazł poczucie pełnej wolności.

Oprawą muzyczną zajął się Piotr Skotnicki, którego umiejętności muzyczne w połączeniu ze standardami hiphopowymi tworzą klimat płyty. W tle słychać również żywe instrumenty, co najlepiej widoczne jest w utworze pt: "Dezinformacja", w którym gościnnie pojawił się także dj Deszczu Strugi. Pozostali goście to m.in. Paweł Bomert, Wojciech Pilichowski, Mirek Wiśniewski, Robert Kubiszyn, Michał Dąbrówka, Paweł Radziszewski, Bartek Halber, Artur Włodkowski, Jarosław Ważny, czy O.S.T.R. (który oprócz zwrotki nagrał także skrzypce elektryczne).

mat. prasowe

Ściągniecie płytę?

Więcej o: