Aktorzy z Twilight opanowali gazety!

Robert Pattinson, Kristen Stewart, Nikki Reed, Kellan Lutz i Taylor Lautner wzięli udział w fajnych sesjach zdjęciowych - zobaczcie koniecznie!

Premiera filmu " Księżyc w nowiu " zbliża się wielkimi krokami, nic dziwnego, że promocja tytułu nabiera tempa. W kilku magazynach możemy obejrzeć wyjątkowe sesje zdjęciowe, których bohaterami są aktorzy znani nam z ekranizacji sagi Zmierzchu

             >>Zobacz okładkę "Harper's Baazar" w całości<<

Robert Pattinson i Kristen Stewart pojawili się w magazynie "Harper's Baazar". Kotkowi bardzo podobają się zdjęcia aktorów - są bardzo nastrojowe i magiczne :) Na uwagę zasługuje też czarna sukienka Kristen - przyznajcie, że robi wrażenie! Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia - KLIK . TUTAJ znajdziecie wywiad z artystami.

Nikki Reed

i

Kellan Lutz

czarują nas w listopadowym wydaniu magazynu "Nylon". Ich zdjęcia są naprawdę fajne! Kotkowi podobają się szczególnie te, na których znajdują się oboje - widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie! Obejrzyjcie zdjęcia

TUTAJ

!

Z okładki magazynu "Atrevida" spogląda na nas

Taylor Lautner

. Jego spojrzenie - bezcenne :)

magazyn Atrevida, listopad 2009

Na deser, Kotek ma dla Was kolejny spot telewizyjny, zapowiadający " New Moon " - zobaczcie!

Kotek jest pewien, że w ciągu najbliższych dni upoluje kolejne materiały promocyjne. W końcu o filmie musi być głośno! :)

Weź udział w wyjątkowym konkursie! KLIKNIJ TUTAJ

Więcej o: