Piotr Kraśko po raz drugi został ojcem . Wczoraj w nocy Karolina Ferenstein w jednym z warszawskich szpitali urodziła drugiego syna.
Dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli się, że rodzice wybrali dla chłopca imię Aleksander . W grudniu zaplanowane są chrzciny obu synów Piotra i Karoliny . Para chciała połączyć uroczystości, o czym poinformowali wcześniej tabloidy.
Najprawdopodobniej wkrótce pojawi się sesja zdjęciowa w jednym z kolorowych magazynów. Szczęśliwi rodzice plus dzieci i sielankowa atmosfera dworku na polskiej wsi. Chrzciny dzieci Piotra Kraśki i Karolina Ferenstein to łakomy kąsek dla fotografów . Można rozpocząć licytację, kto da więcej za zdjęcia Konstantego i Aleksandra . Takie praktyki to za granicą normalka. Tygodniki i miesięczniki opisujące życie gwiazd prześcigają się w ofertach.
Czy ktoś jest fanem Piotra i jego akcentu? Zrobiliśmy w redakcji ankietę i wyszło, że woleliśmy Hannę Lis w "Wiadomościach".
Janus