Kotek rozmawiał z Nicole Anderson - przeczytaj wywiad!

Nicole Anderson, gwiazda serialu JONAS opowiedziała Kotkowi o pracy na planie u boku Jonas Brothers!

Serial " JONAS " pełen będzie niespodziewanych, nieprzewidywalnych i często absurdalnych sytuacji, w których znajdą się gwiazdy rock and rolla, próbujące za wszelką cenę wieść zwyczajne życie.

Telewizyjna premiera serialu "JONAS" 10. października 2009 r. o godz. 9.15 na kanale Disney Channel 

Akcja serialu rozgrywa się w New Jersey, w niezwykłym domu Lucasów (przebudowana remiza strażacka wyposażona w technologiczne gadżety, mieszcząca się przy Jonas Street , od której pochodzi nazwa zespołu), gdzie trzy gwiazdy rocka mieszkają ze swoimi rodzicami , Tomem i Sandy, oraz małym braciszkiem Frankiem. Kiedy bracia nie są w trasie, chodzą do szkoły Horace Mantis Academy. W szkole towarzyszy im przyjaciółka z dzieciństwa i stylistka Stella Malone. Dzięki niej nie tracą oni kontaktu z codziennością. Stella dba także, by bracia wyglądali jak najlepiej, codziennie stylizując swój oraz ich szkolne mundurki. Jej najlepsza przyjaciółka i szkolna gwiazda sportu , Macy Misa, jest najwierniejszą fanką zespołu "JONAS". Piosenką przewodnią serialu jest Live to Party; napisana i wykonywana przez Jonas Brothers.

Kotkowi udało się porozmawiać z Nicole Anderson , która w serialu gra Macy Misę! Przeczytajcie!

Grasz w serialu największą fankę zespołu Jonas Brothers. Czy w rzeczywistości też byłaś ich fanką?

Tak, słuchałam ich piosenek w radiu i podoba mi się ich muzyka, więc chyba można uznać mnie za fankę.

Jak twoja rodzina i znajomi reagują na twoją rolę w tym serialu? Bo na pewno jesteś obiektem zazdrości wielu dziewczyn.

Mam 13-letnią siostrę i wszystkie jej koleżanki oszalały, gdy usłyszały, że będę grać w tym serialu. Pytały: "Załatwisz nam zdjęcia z autografami?" albo mówiły "Pójdziemy z tobą na plan". A ja na to: "Dajcie mi się tam zadomowić i wtedy zobaczymy". Moja rodzina bardzo mnie wspiera i cieszą się, że robię to, o czym zawsze marzyłam. Teraz chodzę do pracy i robię to, co kocham. Są ze mnie bardzo dumni.

Podobno Nick Jonas robi świetne kanapki. Wiesz coś o tym?

Tak, Nick robi cudowne kanapki z Nutellą - masłem orzechowym i bananem. Są przepyszne, a on jest z nich znany.

Co według ciebie spodoba się widzom w serialu "JONAS"?

Chyba każdy ucieszy się, że może zobaczyć, jacy są bracia Jonas. Zobaczą, co chłopcy lubią, jakie mają dziwactwa, poznają ich trochę bliżej.

Czym się zatem różnią, a w czym są podobni?

Serial oddaje doskonale ich relację jako trzech braci. Nie stanowią tylko zespołu, są braćmi. To widać na ekranie, ich wzajemne porozumienie, to, jak się nawzajem drażnią, to, że Nick jest najpoważniejszy, z czego ciągle są żarty w kolejnych odcinkach, albo że Joe jest żartownisiem, tego typu rzeczy.

Premiera serialu już 10. października ! Kotek jeszcze Wam o tym przypomni :)

Już dziś na Kotku pojawi się pierwszy z dwóch konkursów związanych z serialem " JONAS " - pamiętajcie, aby zajrzeć później na Kotka, aby tego nie przegapić!

Myślicie, że ten serial to będzie hit?

Więcej o: