Nowe piosenki na playliście

Cztery nowe utworu grają w Radiu Kotek.fm .

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco. Dzisiaj kilka słów o piosenkach, które pojawiły się w tym tygodniu.

   Wśród nowych kawałków znajdziecie piosenkę Pitbulla ""Hotel Room Service . Piosenka jest propozycją do Listy Przebojów, więc możecie na nią głosować TUTAJ 

Pixie LottPixie Lott Pixie Lott, fot.myspace artystki     Mamy w radiu także piosenkę Pixie Lott "Boys and Girls ". Dziewczyna jest bardzo ładna i ma talent, więc na pewno ma swoich fanów i fanki. Na inną piosenkę tej samej wokalistki (Mama Do) możecie głosować TUTAJ , bo jest propozycją do Listy Przebojów.

Pozostałe nowe piosenki w Radiu Kotek.fm to Marit Larsen "If a Song Can Get Me You " oraz Brooke Hogan feat. Flo Rida "Ruff Me Up ".

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej " lub "Graj rzadziej " - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu. Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

Słuchajcie Radia Kotek.fm! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.