Ania Kapera i Łukasz Zięba w finale You Can Dance!

Julia Żytko i Piotrek Jeznach nie wystąpią w finale You Can Dance IV. O stypendium na Broadway`u powalczą Ania Kapera i Łukasz Zięba!

Wasze przypuszczenia sprawdziły się połowicznie. W ostatnim odcinku YCD chcieliście zobaczyć Julię i Łukasza . Niestety, decyzją telewidzów sympatyczna blondynka musiała pożegnać się z programem. Kotek jest jednak pewien, że o młodej tancerce usłyszymy jeszcze wiele razy - Julka jest młodą dziewczyną i jeszcze niejedno zwycięstwo ma przed sobą. Podobnie Piotrek . Utalentowany chłopak nie porzuci tańca, nadal będzie chodził na zajęcia ze swoją drużyną i jeszcze pokaże, na co go stać!

Julia ŻytkoJulia Żytko KAPIF.PL/KAPIF

W dzisiejszym odcinku duety były bardzo fajne. Kotek uważa, że młodzi tancerze dali z siebie wszystko i ich występy były bardzo dopracowane - naprawdę robiły wrażenie! Natomiast solówki...Dłuższe niż zwykle i dwa razy bardziej nudne. Kotek chciałby zobaczyć  w końcu coś innego.  Oczywiste jest, że tancerze prezentują się w stylach, pokazują nam to, co mają najlepszego, ale czasem przydałaby się jakaś odmiana :)

Piotr JeznachPiotr Jeznach KAPIF.PL/KAPIF

Dodatkowy plus odcinka? Występ formacji Spoko, prowadzonej przez choreografa znanego z YCD , Filipa Czeszyka. Mistrzowie Polski w hip-hopie wykonali kawał dobrej roboty!

Anna KaperaAnna Kapera KAPIF.PL/KAPIF

Wielki finał już za tydzień (ciut wcześniej niż zwykle - o godz. 20:50). Przed nami wiele emocji, a także kilka niespodzianek - producenci programu zapowiadają wiele atrakcji. Co zobaczymy? Na odpowiedź musimy jeszcze chwilkę poczekać :)

Łukasz ZiębaŁukasz Zięba KAPIF.PL/KAPIF

Jak wrażenia? Zgadzasz się z wynikami głosowania?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.