TVN traci swoje gwiazdy

Kilka z gwiazd, które wypromowała stacja TVN przeszło do konkurencji. Co ważniejsze, stają się jej znakiem rozpoznawczym.

Magazyn "Gwiazdy" donosi, że Agata Kulesza zagra w najnowszym serialu Polsatu pod tytułem "Synowie". Ma on opowiadać o trzech przyrodnich braciach, którzy mają tego samego ojca, ale różne matki. Agata Kulesza wcieli się w jedną z nich.

Tym samym okazuje się, że TVN nie wykorzystał potencjału aktorki, która wygrała ostatnią edycję " Tańca z gwiazdami ", który najbardziej ją wypromował. Na jej popularności skorzysta więc konkurencja. A to nie pierwszy raz, kiedy się tak dzieje. Sytuacja przedstawia się podobnie także w przypadku Anny Guzik i Kasi Cichopek , które wygrały " Taniec z gwiazdami ", a po nim związały się z Polsatem. Guzik zagrała główną rolę w serialu " Agentki ", Cichopek natomiast poprowadziła show " Jak oni śpiewają ".

Najtrafniejszym przykładem będzie jednak Edyta Herbuś , która dzięki TVN-owi i udziałowi w " Tańcu z gwiazdami " stała się sławna. Jednak szybko pożegnała się ze stacją, by kupony od swojej popularności odcinać w produkcjach Polsatu - wystąpiła w programie " Jak oni śpiewają ", a teraz gra w serialach " Tylko miłość " i " Samo życie ".

TVN w umiejętny sposób traci nazwiska, które sam wypromował, a Polsat bardzo sprytnie je wykorzystuje. Zauważcie, że odwrotnie się nie dzieje - bo niby która gwiazda wypromowana przez Polsat przeszła do TVN? I czy Polsat w ogóle wypromował kogoś poza Krzysztofem Ibiszem ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.