Miejsce 4. Piękni geje

Tuż przed podium stanęli Tomek i Marcin - Bohaterowie tegorocznych róż "Gali". Pierwsza w historii najpiękniejsza para homoseksualna.

Czego jak czego, ale braku tolerancji czytelniczkom "Gali" zarzucić nie można. Dlaczego? 19 listopada, dzięki ich głosom Tomasz Raczek i jego partner życiowy pisarz Marcin Szczygielski dostali "Róże Gali" i zostali okrzyknięci najpiękniejszą parą w Polsce! Gdy wyszli na scenę po obiór nagrody Plotek zastanawiał się nad dalszym rozwojem sytuacji. Ich pocałunek na oczach widzów Telewizji Publicznej byłby nie lada sensacją. Zwycięzcy plebiscytu ograniczyli jednak swoje wyjście na scenę tylko do podziękowań. Ale już sam fakt, że taka scena rozgrywała się na antenie Dwójki był zaskakujący.

Uroczystość wręczenia jakże prestiżowych nagród "Gali", z pewnością przejdzie do historii Telewizji Publicznej. Dlaczego?

Jak donosił tygodnik "Nasz Dziennik" zarząd Telewizji Publicznej wezwał na dywanik szefa Dwójki. Chodzi oczywiście o poniedziałkową galę. Jak dowiedział się "Nasz Dziennik" podczas zebrania zarządu TVP, miał zostać podjęty temat transmisji z imprezy. Ponoć zarząd Dwójki został wprowadzony w błąd przez organizatorów imprezy. Prawdopodobnie Dwójka po raz ostatni transmitowała galę rozdania nagród magazynu.

Róże Gali 2008

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.