Jonas Brothers: Spełnione marzenia

Już od dziś reality show z udziałem Jonas Brothers. Oglądaj Jonas Brothers: Spełnione marzenia!

W każdą sobotę listopada o godz. 10:00 na kanale Disney Channel zostaną wyemitowane nowe odcinki serialu, dzięki któremu widzowie będą mogli poznać bliżej sceniczne i prywatne życie Jonas Brothers i śledzić rozwój ich oszałamiającej kariery. Pierwszy odcinek "Jonas Brothers: Spełnione Marzenia" będzie można obejrzeć już 1. listopada, czyli dzisiaj!

Serial "Jonas Brothers: Spełnione Marzenia" (ang. "Jonas Brothers: Living the Dream" ) to niezwykła atrakcja dla fanów Jonas Brothers i dla każdego, kto chciałby bliżej poznać tę utalentowaną trójkę i ich drogę do niebotycznej sławy. Wykorzystane w serialu materiały zostały nakręcone podczas trasy zespołu Jonas Brothers po Stanach Zjednoczonych - "Look Me in the Eyes Tour" , która odbyła się na początku 2008 roku. Narratorem każdego odcinka serialu jest jeden z członków zespołu: Kevin, Joe lub Nick Jonas. Serial przedstawia życie Jonas Brothers w trakcie trasy koncertowej, kiedy bracia podróżują ze swoją rodziną oraz bratem Frankie specjalnym autobusem. Oprócz scen z koncertów serial przedstawia także prywatną stronę życia braci Jonas, którzy w przerwach między koncertami znajdują czas na naukę, relaks i rozrywkę.

W serialu będzie można zobaczyć m.in. to, w jaki sposób bracia uprawiają indoor skydiving, czyli latanie w kanale aerodynamicznym albo ścigają się na gokartach. Przedstawia on również fakty z życia rodzinnego braci Jonas i pokazuje w jaki sposób ich rodzina zacieśnia rodzinne więzy.

materiały promocyjne

Więcej o: