Gosia Andrzejewicz lekko przytyła...

Zazwyczaj Kotek się nie czepia, ale nie sposób tego nie skomentować! Oto Gosia Andrzejewicz przed przemianą i po przemianie.

Kobieta zmienną jest...

Gosia Andrzejewicz należy do tych gwiazdek, które albo się kocha, albo nienawidzi. Znajdzie się chociaż pewnie grupka ludzi, którzy nie mają pojęcia, kim jest Gosia i wcale im to nie przeszkadza. Mniejsza o to... Kotek oglądał ostatnio jeden z 10 show tej jesieni - Gwiazdy tańczą na lodzie - i pewna rzecz zwróciła jego uwagę. Cóż takiego? Oczywiście parę kilogramów więcej Gosi Andrzejewicz .

Kotek naprawdę nie ma nic przeciwko puszystym dziewczynom. Sam jest grubaskiem i strasznie to lubi. Ale Gosia Andrzejewicz najwidoczniej ma z tym jakiś problem. Tomasz Jacyków bardzo miło powiedział po występie wokalistki, że jej partner musiał się zapewne nadźwigać, ale i tak wyglądało to pięknie. Niestety Gosia każdy komentarz pod swoim adresem traktuje jako atak i nie omieszkała odpysknąć.

Gosiu - trochę więcej dystansu do siebie. Nikt nie powiedział, że jesteś gruba i nikt nie miał takiego zamiaru. Jeśli jesteś tak bardzo przewrażliwiona na tym punkcie, to coś ze sobą zrób, a nie obrażaj się!

Tak Gosia prezentuje się obecnie:

Tak Gosia wyglądała, gdy była w swojej szczytowej formie (mowa o figurze, nie o talencie :P):

A tak wyglądała Gosia jeszcze dawniej:

fot. Renata Dabrowska / Agencja Wyborcza.pl

Co sądzicie o obecnym wyglądzie Andrzejewicz? (Uwaga, ona może to czytać i się na Was obrazić :P)

Więcej o: