Ewa Farna w Big Brother VIP?

To dopiero zaskoczenie! Jeden z zaprzyjaźnionych serwisów (notsobigbrother.pl) donosi, że Ewa Farna trafi do programu Big Brother VIP! Czy to może być prawdą?

Obecna edycja Big Brothera jest już piątą z kolei i wyjątkową. W Domu Wielkiego Brata urzędują VIP-y. Tzn. takie trochę VIP-y, bo na niektórych reagujemy z klimacie: "a kto to w ogóle jest" ? Kogo możemy tam podglądać? Sashę Strunin z zespołu The Jet Set, Gulczasa z pierwszej edycji BB, Jolantę Rutowicz zwyciężczynię poprzedniej edycji BB, aktora Jarka Jakimowicza albo Marcina Millera z zespołu Boys. Zgodzicie się chyba, że mało imponujące to VIP-y.

Tak czy inaczej Dom Wielkiego Brata może się wkrótce ożywić. W internecie krążą ploty, że do programu może dołączyć młodziutka wokalistka, Ewa Farna .

Dostaliśmy cynk, że w domu Wielkiego Brata ma pojawić się Ewa Farna. Ewa miałaby zastąpić Monikę Goździalską. Jest tylko jeden problem....Ewa ma 15 lat! Dla osób, które nie kminią, kim jest Ewa Farna podpowiadamy. Jest to wokalistka z Czech, ale polskiego pochodzenia. Znakomicie daje sobie radę na scenie muzycznej, mimo że ma dopiero 15 lat. Swego czasu Farna miała zastąpić Dodę w zespole Virgin - pisze notsobigbrother.pl .

W zasadzie to byłoby fajnie patrzeć, jak Ewa radzi sobie z innymi mieszkańcami. Na pewno nie byłoby łatwo!

Więcej na temat nowej edycji Big Brothera znajdziecie na notsobigbrother.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.