Zoe Kravitz - nowa gwiazda na horyzoncie!

Jest śliczna, świeża i ma znanych rodziców. Zapewne już wkrótce będzie od nich bardziej popularna, ale na to przyjdzie jeszcze czas. Kim jest tajemnicza Zoe Kravitz. Przekonajcie się same!

Zoe Kravitz urodziła się 1. grudnia 1988 roku w Los Angeles. Jej tatę zapewne wiele osób kojarzy - jest nim wokalista i muzyk, Lenny Kravitz . Mamą Zoe jest aktorka, Lisa Bonet . Mieszanka różnej krwi zapewniła jej niespotykaną urodę, a talenty odziedziczone po tacie i mamie, start do kariery.

Sesja magazynu Elle

Zoe zadebiutowała na szklanym ekranie w zeszłym roku i zabrała bardzo pochlebne opinie na temat swojej gry aktorskiej. Wystąpiła w dwóch filmach: "No Reservations" i "The Brave One" . Co ciekawe, mimo natłoku zajęć nie zaniedbywała obowiązków szkolnych.

Sesja magazynu Elle

Na na koncie dwie duże sesje do popularnych magazynów francuskich: Elle i Jalouse . Zdjęcie możecie ocenić sami.

Sesja magazynu Jalouse

Tata, Lenny Kravitz , powinien uważać na swoją mała (choć już dorosłą) księżniczkę.

Ona jest fantastycznym człowiekiem i wie, czego chce od życia. Robi to z klasą, co napawa mnie dumą. Absolutnie nie staram się kierować jej życiem. Nauczyłem ją tego, co sam wiem, i wydaje mi się, że ona umie podejmować dobre decyzje. Nie musisz żyć w świetle reflektorów, aby mieć problemy. Chodzi o to, by umieć sobie z nimi radzić.

Zoe z tatą i mała Zoe z obojgiem rodziców.

W życiu prywatnym Zoe związana jest również z aktorem, Benem Fosterem.

Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w teledysku Jay-Z do piosenki "I Know" .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.