Natasza Urbańska bez pracy?

Nie wszystko, czego się dotknie obraca się w złoto. Natasza Urbańska poniosła sromotną klęskę i jej program "Złota sobota" niebawem zniknie z telewizyjnych ekranów. Zniknie i to bezpowrotnie! Dlaczego?

Tylko o miesiąc udało się przedłużyć żywot telewizyjnemu show z Nataszą Urbańską . Program "Złota Sobota" po raz ostatni pojawi się na telewizyjnych ekranach w najbliższą sobotę! Kolejnego widowiska spółki Urbańska i Józefowicz nie będzie. TVP nie będzie kontynuować show z piękną tancerką. Jak twierdzą dziennikarze Jedynki nie ma też szans na dalsze rozmowy o współpracy, bo "Złota Sobota" wbrew wcześniejszym zapewnieniom okazała się totalną klapą.

Czy Nataszę Urabańską prześladuje pech? Specjaliści twierdzą, że ostatnie przedsięwzięcia młodej artystki i jej narzeczonego Janusza Józefowicza nie były dobrze przemyślane i dlatego poniosły klęskę.

Wygląda na to, że kariera medialna Urbańskiej wisi na włosku. Co prawda od jakiegoś czasu krążą pogłoski o tym, że Natasza poprowadzi nowe show w TVP1 - coś na kształt "Gwiazdy w cyrku", ale to nic pewnego.

Więcej o: