Polskie gwiazdy kochają Boże Narodzenie

Polskie gwiazdy kochają Boże Narodzenie! Tylko na Plotku dowiesz się, gdzie i jak spędzają święta Wasi ulubieńcy!

Ewa Sonnet spędzi Boże Narodzenie z rodzicami w Rybniku i dopiero po Nowym Roku wróci do pracy.

Mam poważny kłopot, nie wiem, gdzie teraz podobną kupię. Nadpalił się rękaw i nie można nic już z tym zrobić. Bardzo tego żałuję. Dlatego marzy mi się, żeby pod choinką znalazła się nowa kurtka. Oczywiście wiem, że nie znajdę już takiej samej, ale bardzo żałuję, że tak się stało - opowiada Ewa Sonnet.

Ewa SonnetEwa Sonnet Ewa Sonnet/Oficjalna strona artystki

Małgosia Socha wierna tradycji

Małgosia Socha spędzi Boże Narodzenie z najbliższymi w domu Warszawie. Piękna aktorka chce w końcu odpocząć po ciężkim roku.

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, który poświęcam wyłącznie bliskim i narzeczonemu. Nie wiem, co znajdę pod choinką, zresztą przyznam, że dla mnie prezenty nie są w ogóle ważne. Cieszę się tym, że będziemy razem. I jeśli znajdę coś miłego pod choinką to się będę bardzo się cieszyła. Najważniejszy prezent już mam. To miłość - opowiada Małogosia.

Piróg zmienił plany!

Michał Piróg uwielbia taniec, ale podczas Bożego Narodzenia zdecydowanie chce poleniuchować. Nic dziwnego, że gdy do Piróga zadzwonili rodzice z prośbą o to, żeby spędził z nimi święta, zgodził się bez większego namysłu.

Miałem trochę inne plany, ale ostatecznie zdecydowałem się, że wyjadę do Kielc, gdzie mieszkają moi rodzice. Tam może w końcu odpocznę. Przyznam, że bardzo zależy mi na spotkaniu z rodziną. Nie liczę na jakieś konkretne prezenty, bo w zasadzie w moim wieku, trudno mnie czymś zaskoczyć. No chyba, że byłby to jakiś naprawdę zaskakujący drobiazg - opowiada Michał w rozmowie z Plotkiem.

Kawalec kocha Warszawę?

Jacek Kawalec bardzo się przed świętami denerwuje.

Od kilku dni szukam prezentów dla moich bliskich, to naprawdę jest kłopot, żeby każdemu dogodzić, ale mam już w tym sporą wprawę. Tegoroczne Boże Narodzenie spędzimy wszyscy w Warszawie i bardzo się z tego powodu cieszę. Muszę przyznać, że najmniejszy kłopot ma z wybraniem prezentu dla siebie. W końcu jestem gadżeciarzem i jak każdy facet, coś dla siebie na pewno upoluję - opowiada Jacek w rozmowie z Plotkiem.

Ewa Sonnetkapif

Borys ma słabość do Wrocławia

Olga Borys z mężem Wojtkiem Wajchrzakiem i malutką córeczką Mirą spędzi Boże Narodzenie poza Warszawą. Borys, podobnie jak większość polskich gwiazd, wyjedzie w tym wyjątkowym okresie na Dolny Śląsk.

Spędzanie Bożego Narodzenia w stolicy nie ma sensu. Chcemy z mężem i córeczką odpocząć u mojej prababci pod Wrocławiem. Nie wiem ile czasu tam będziemy, ale być może zostaniemy do Nowego Roku. - opowiada Olga w rozmowie z Plotkiem.

Ewa SonnetKJ/Forum

Kryszyłowicz spotka się z synem

Igor Kryszłowicz spędzi Boże Narodzenie w Siedlcach z rodzicami, następnie spotka się z synem Dawidem w Warszawie.

Boże Narodzenie spędzę u rodziców, tak przynajmniej chce zrobić w pierwszy dzień Boże Narodzenia. Drugi zaś w całości zarezerwowałem dla syna. To, o czym marzę w tej chwili najbardziej, mam nadzieję, że się kiedyś spełni. Myślę o założeniu własnej grupy tanecznej i ma nadzieję, ze mi się to uda.

Igor Kryszłowicz przyznaje, że poza marzeniami, chciałby mieć wreszcie spokój. Plotek ma nadzieję, że podczas Boże Narodzenia choreografowi uda się przynajmniej odsapnąć i nabrać więcej dystansu.

Ewa Sonnetkapif

Łukasz Płoszajski zwierzył się Plotkowi, że ma wielką słabość do Łodzi i zawsze chętnie wraca do swoich korzeni. Płoszajski ma w Łodzi nie tylko rodzinę, ale również grono sprawdzonych przyjaciół. Nic dziwnego, że w tym szczególnym czasie postanowił być również z rodziną.

Szaleję za Łodzią. Znam tu każdy zakątek i dlatego zawsze lubię do niej wracać. Tęsknie za rodziną i w tym roku spędzam Boże Narodzenie właśnie z nimi. Mam nadzieję, że jak zawsze będzie cudownie. Nie oczekuje żadnych prezentów pod choinką. Przyznaje, że to musiałoby być coś bardzo zaskakującego - mówi Łukasz w rozmowie z Plotkiem.

Ewa Sonnetkapif

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.