Wybierz największą gwiazdę 2007 roku!

Koniec roku to idealny moment na podsumowania. W 2007 roku w polskim show-biznesie działo się bardzo dużo głównie za sprawą gwiazd, które prowokowały swoim zachowaniem media. Wybierzecie kobietę, która waszym zdaniem "trzęsie" polskim show-biznesem!

Specjalnie dla Was wybraliśmy pięć pięknych kobiet, o których w tym roku pisało się i plotkowało najwięcej. Słowa i decyzje każdej z tych gwiazd były szeroko komentowane i krytykowane .

1. Doda

MW/Digital/Eastnews

Doda robi prawo jazdy - Doda ma swój program w TVN Turbo. Doda się rozwodzi - mówią o tym w TVN 24. Doda kłóci się z raperami - piszą o tym na serwisach informacyjnych. O Dodzie czytamy codziennie i wiemy o niej wszystko.

2. Edyta Górniak

Edyta Górniak (Rafał Mielnik/Agencja Wyborcza.pl)

O Edycie było głośno głównie za sprawą jej konfliktu z Dodą , rzekomego romansu z Borysem Szycem i walce w sądzie z mężczyznami, którzy grozili jej i Darkowi Krupie.

3. Mandaryna

kapif

Marta wywołuje w ludziach bardzo skrajne emocje. Jedni ją podziwiają, drudzy jej wręcz nienawidzą . W tym roku najwięcej pisało się o jej "wojnie" z Michałem i romansie z nauczycielem WF-u (też Michałem).

4. Kasia Cichopek

Kasia Cichopek, fot. Kapif

Kasia - aktorka, tancerka, prezenterka telewizyjna, bizneswomen i psycholog. Przesłodzona Kasia wyskakuje nam już z przysłowiowej lodówki!

5. Edyta Herbuś

Edyta Herbuś (Eastnews/Digital)

Serwisy plotkarskie przez cały rok rozpisywały się o jej rozstaniu z chłopakiem i nowych romansach . Media nagłośniły również jej konflikt z Elą Zapendowską. Edyta jest piękna, utalentowana m.in. w tańcu, śpiewie i dubbingu, ma więc wszystko co prawdziwa gwiazda mieć powinna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.