Kasia Cichopek - rózga czy prezent? Głosuj!

W poprzednim tygodniu uznaliście, że piosenkarka Doda zasłużyła na to żeby w tym roku dostać pod choinkę upominek a nie rózgę. Czy będziecie tak samo życzliwi w stosunku do Kasi Cichopek? Głosuj w sondażu Plotka!

 

Argumenty za tym żeby dać Kasi Cichopek prezent:

 

Kasia jest zdecydowanie najbardziej utalentowaną tancerką wśród aktorek. Cichopek zasłużyła w tym roku na prezent głównie dlatego, że zajęła 4 miejsce na pierwszej tanecznej Eurowizji. Cichopek i Hakiel nieoficjalnie zajęli 1 miejsce wśród par mieszanych (tancerz plus amator).

 

 Kasia Cichopek

 

Argumenty za tym żeby dać Kasi rózgę:

 

Szczerze mówiąc obawiamy się czasem otworzyć lodówkę, ponieważ istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Kasia z niej wyskoczy. Bardzo ciężko nam wskazać, choć jeden program w telewizji, w którym Cichopek nie gościła.

 

Kasia mimo tego, że została uznana przez krytyków za najgorszą aktorkę w Polsce, już wkrótce zagra główną rolę w filmie "Kochaj i tańcz" (polska wersja "Wirującego seksu"). A jeśli już o seksie mowa, to drażni nas w Kasi to, że za wszelką cenę chce uchodzić za grzeczną, wręcz świętą kobietę. Wiele osób ma dosyć jej wiecznie przyklejonego uśmiechu i wręcz nienaturalnej skromności. Ilość wazeliny, jaka wylewa się z ekranu, gdy Cichopek występuje w telewizji jest po prostu nie do zniesienia. Kasia prowadzi również program "Jak oni śpiewają". Przypominamy "wywiad", który aktorka przeprowadziła w 1 edycji tego show z Mel C:

Kasia: Haaaaj! Hał ar ju???!!!
Mel C: Oh, thanks, I'm fine!!!
Kasia: Ołłłł, datsss greeejt! Zapraszamy na krótką przerwę!
Więcej o: