Gwiazdy tańczą na lodzie 2 - kto wystąpi?

Znamy już nazwiska, które na pewno pojawią się w show "Gwiazdy Tańczą na Lodzie" . Zobacz kto dostał szansę od Dwójki.

Wielkich zmian w show Dwójki nie będzie. W drugiej edycji pojawi się 12 gorących nazwisk polskiego show- biznesu, które miejmy nadzieję rozgrzeją nas na lodowisku. Plotek dowiedział się, że ostateczna lista uczestników znana będzie jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Nowi uczestnicy show pierwsze treningi mają rozpocząć dokładnie 16 stycznia. Kto zawalczy o trofeum "GTnL"? Tego producent nie chce zdradzić.

Na pewno, że nie zmienią się prowadzący show: Tatiana Okupnik i Maciej Kurzajewski.

Dwójka nie chce też żadnej rewolucji na ławie sędziowskiej. Na swoim tronie zasiądzie Doda oraz jej ulubieniec Igor Kryszyłowicz . W drugiej edycji show nie zabraknie też fachowych opinii Marii Zuchowicz oraz Włodzimierza Szaranowicza - zapewnia nas dziennikarka Dwójki.

TVP wciąż prowadzi negocjacje. Wiele z nazwisk, które pojawia się w prasie jest brana przez nas pod uwagę. Nie chcemy jednak jeszcze mówić, kto dokładnie pojawi się w "GTnL". Trzeba poczekać jeszcze kilka dni. Naprawdę warto!

Lista uczestników z pewnością budzi wielkie emocje. Trzeba przyznać, że najważniejsze już znamy. W końcu trudno sobie wyobrazić show Dwójki bez Dody.

Druga edycja programu zadebiutuje na telewizyjnych ekranach 8 marca 2008 r.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.