Doda najbardziej pożądaną Polką? GŁOSUJ!

Szok! Większość Polaków marzy o tym, żeby umówić się z Dodą na kolację i spędzić z nią noc. Faceci chcieliby poznać bliżej Rabczewską, ale prawie nikt nie chciałby się z nią stanąć na ślubnym kobiercu. Dlaczego?


Polacy marzą o Dodzie. Tak przynajmniej wynika z sondażu, który przeprowadził wśród swoich czytelników "Playboy". Czytelnicy tego pisma wybrali najseksowniejsze kobiety polskiego show-biznesu. Aż w dwóch kategoriach wygrała Rabczewska. Niestety, jak się okazało faceci co prawda chętnie umówiliby się z piosenkarką na randkę, a nawet spędzili z nią noc, jednak mało który Polak jest w stanie pomyśleć o tym, żeby z Dodą wziąć ślub. Tu zdecydowanie wygrywa Kasia Cichopek.

 

DodaDoda jaka jest każdy widzi i może się podobać.
Artystka ma teoretycznie wszystko, co powinna mieć piękna kobieta: ponętną sylwetkę (podrasowaną silikonem), barwną osobowość i, jak niektórzy twierdzą, charyzmę.

 

 Kasia Cichopek

 

Dość zaskakujący jest za to wybór Kasi Cichopek, z którą większość Polaków chętnie wzięłaby ślub. Rozumiemy, że aktorka sprawia wrażenie ciepłej i subtelnej kobiety, która w dodatku potrafi dobrze tańczyć, ale dlaczego mężczyźni wolą ją od Dody? Przecież w przeciwieństwie do Kasi, to właśnie ona nadal jest mężatką.

 

Ciekawe co o tym Wy myślicie?

 

Zróbmy własną sondę i zweryfikujmy wybór Dody! Wiadomo, że Playboya czyta sporo "starszych" panów, więc zapraszamy wszystkich młodych chłopaków (i ewentualnie dziewczyny) do głosowania na: z kim na kolację, z kim do łóżka, a z kim do ołtarza!