Co dalej z Kasią Tusk?

W finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami", w pożegnalnej sambie zaprezentowała nam się Kasia Tusk. Czy finał programu będzie również końcem przygody Kasi z mediami?

Chyba tak. "Twojemu Imperium" Tuskówna powiedziała:

Prawdziwe życie to nauka, praca, autobus, zakupy. Dla mnie showbiznes jest czymś nierealnym. Popularność mnie przytłacza i onieśmiela. Chcę zostać psychologiem, założyć rodzinę.

Donald Tusk też ostatnio wyznał, że jego marzeniem jest zostać dziadkiem , ale chyba się na to jeszcze nie zanosi. Kasi musi najpierw skupić się na nauce, bo jak powiedziała magazynowi "Świat i ludzie" umówiła się z profesorem, że zaraz po powrocie do Sopotu nadrobi zaległości.

Czy to znaczy, że Kasia nie ma zamiaru wykorzystać swoich 5 minut sławy? Jej poprzedniczkom jakoś się to udało. Ola Kwaśniewska występuje w programie "Dzień dobry TVN" oraz bryluje za kulisami "TzG". Maria znana jest z tego, że jest znana - też nieźle. Oczywiście, droga do sławy i splendoru nie była prosta - ale od czego dobra plotka? Przypominamy, że zarówno Ola jak i Marysia w trakcie "TzG" rozstały się ze swoimi długoletnimi partnerami. Pierwsza związała się z utytułowanym sportowcem Wojtkiem Szuchnickiem, druga natomiast ograniczyła się do całowania z nieznajomymi na dyskotekach. Tego typu "forma aktywności" od razu przyciąga plotkarskie media.

Warszawski lans (Eastnews/SE)

Kasia Tusk w przeciwieństwie do swoich poprzedniczek nie zdecydowała się na taki krok i nadal jest ze swoim "przedtanecznym" chłopakiem Kubą. W pożegnalnym przemówieniu podziękowała mu nawet za wsparcie w trakcie programu. Dla fanów Kasi to spory cios - nie będzie o czym pisać. W czasie nagrywania programu wszyscy liczyli na jakieś plotki związane z partnerem Tuskówny, Stefano Terrazzino. Informacje o romansie okazały się być jednak nieprawdziwe, mało tego, jak informuje "Rewia" oboje nie darzą się sympatią:

Kasia Tusk i Stefano Terrazino mijają się bez słowa w drzwiach do charakteryzatorni. Przed kamerami sprawiają wrażenie zauroczonych sobą, ale w rzeczywistości za sobą nie przepadają.

Wynika z tego, że Kasia jest dobrą aktorką. Może powinna pójść w tym kierunku? A może macie jakieś lepsze propozycje dla Kasi?

Kasia Tusk i Stefano Terrazzino (Eastnews)

Więcej o: