Lil Masti na ślubie Andziaks. Piękna, ale stopa wygląda dziwnie. Aj, boli od samego patrzenia

W połowie lipca Andziaks powiedziała sakramentalne "tak" swojemu partnerowi. Na przyjęciu weselnym obecna była między innymi Lil Masti, która opublikowała zdjęcie z wydarzenia. Fani zwrócili uwagę na stopę blogerki, która wzbudziła niepokój.

W czwartek 14 lipca vlogerka Andziaks stanęła na ślubnym kobiercu. Na uroczystym przyjęciu weselnym pojawiło się mnóstwo celebrytów, a media obiegły fotografie z wydarzenia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi Sylwia Przybysz z Janem Dąbrowskim, Sylwia Gaczorek czy Ola Nowak. Obecna była także Lil Masti, która podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z partnerem i panną młodą. Czujni fani zwrócili jednak uwagę na pewien szczegół, a konkretnie stopę, która wydawała się ledwie mieścić w bucie

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Stopa Lil Masti wzbudziła zainteresowanie internautów

Aniela Bogusz, funkcjonująca w sieci jako Lil Masti, pojawiła się na weselu w prostej, lecz dobrze zaplanowanej stylizacji. Krótką beżową sukienkę o klasycznym fasonie zestawiła ze złotymi sandałkami na szpilce, kopertówką w tym samym kolorze i delikatną biżuterią. Włosy zaczesała gładko.

 

Choć kreacja blogerki na pierwszy rzut oka nie wzbudza żadnych kontrowersji, internauci zwrócili uwagę na pozornie drobny szczegół. Na zdjęciu udostępnionym przez nią w social mediach stopa wygląda, jakby ledwie mieściła się w ciasnych butach.  

Stopa Lil MastiStopa Lil Masti Instagram @lilmasti

W komentarzach pojawiły się liczne uwagi:

Upsss, stopa.
A palce u nóg nie trą o parkiet?
Polecam zmienić bucik.

Ślub AndziaksŚlub Andziaks. Znane influencerki całe na biało. Przyćmiły pannę młodą?

Część komentujących wykazała się jednak większą wyrozumiałością:

A co z nią nie tak? Nie każda kobieta ma stopy w rozmiarze 36, wąskie, piękne i zdrowe.
A wy wiecie, co ona trenuje? Ma prawo mieć spuchniętą czy zwichniętą stopę, serio.
Ona ma prawo mieć nawet i stopę 42, szeroką i z haluksem. Samo życie. Szpilki też ma prawo założyć. Nie rozumiem w ogóle, o co to halo. No stopa jak stopa.

Lil MastiLil Masti została zapytana o ślub."31 lat i jeszcze ślubu nie masz?". Odpowiedziała

Rozumiecie wzburzenie fanów?

Więcej o: