Metamorfoza Cezarego Kucharskiego. Odmieniła go choroba i pobyt w szpitalu. Teraz czuje się lepiej

Cezary Kucharski zmaga się z poważną chorobą. Po wyjściu ze szpitala mężczyzna bardzo schudł i przeszedł prawdziwą metamorfozę. Na szczęście były manager Roberta Lewandowskiego czuje się już lepiej.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Cezary Kucharski w ostatnim czasie zraził do siebie wiele osób. Wszystko za sprawą bulwersującego nagrania, które ujrzało światło dzienne. Na nim mogliśmy usłyszeć, jak były manager Roberta Lewandowskiego szantażuje piłkarza i próbuje wyciągnąć od niego pieniądze, a przynajmniej tak to zostało odebrane przez opinię publiczną. To jednak teraz kompletnie nie ma znaczenia. Cezary Kucharski poważnie zachorował i cale środowisko piłkarskie trzyma kciuki za jego powrót do zdrowia. 

Zobacz wideo Maluszek z Fit Lovers w szpitalu

Cezary Kucharski przeszedł metamorfozę po chorobie

Sport.pl porozmawiało z bliskimi Cezarego Kucharskiego o stanie jego zdrowia. Jak informuje portal, były piłkarz zmierzył się z chorobą Vasculitis. Jest to przypadłość, którą definiuje się jako stan zapalny w obrębie naczyń krwionośnych. To z kolei ma bardzo negatywny wpływ na funkcjonowanie układu odpornościowego człowieka. W lutym media obiegła informacja, że Kucharski trafił do szpitala. Stan uczestnika mundialu w Korei i Japonii była tak zły, że konieczne okazało się wprowadzenie go w stan śpiączki farmakologicznej i podłączenie do aparatury umożliwiającej oddychanie. Po miesiącu opuścił placówkę, ale ten pobyt bardzo odcisnął się na jego zdrowiu. Mężczyzna stracił aż 30 kilogramów. Na szczęście teraz z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Właśnie dostał pierwsze pozytywne wyniki badań. Święta wielkanocne spędził w gronie najbliższych. Jak sam wyznał na Twitterze, czas spędzony z rodziną dodaje mu sił. 

Wreszcie w domu! Nawet krótki czas wielkanocny spędzony wśród najbliższych to duża dawka energii w dalszej walce. Dziękuję również za mnóstwo wsparcia, ciepłych słów, modlitw, które otrzymałem ja i moja rodzina w trudnym momencie. To nieoceniona siła i energia.

Życzymy Cezaremu Kucharskiemu dużo siły i szybkiego powrotu do zdrowia. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: