Retrogradacja Wenus a otwarcie portalu 33. Tiktokerzy mówią, co warto zrobić w tym czasie. Szykują się na wielkie zmiany

Jaki związek z religią ma otwarcie portalu 33? Nadchodzi czas wielkich zmian. Tiktokerka radzi, jak się przygotować.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Dni 12 i 21 grudnia 2021 roku są szczególnie ważne dla osób, które interesują się manifestacją i duchowością. 12/12 jeszcze szerzej otworzył portal i zakotwiczył energię, która swój początek miały początek 12 grudnia 1993 roku. Proces, który nasilał się w ostatnim czasie właśnie dobiega końca. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska pokazuje nowe mieszkanie. W salonie czarna choinka

21 grudnia otwiera się portal 33, dzięki któremu łatwo przejść do wybranej rzeczywistości. Prima Materia twierdzi, że ogranicza nas tylko wyobraźnia, a tego dnia możemy manifestować, prowadzić rytuały rozpoczęcia nowego życia, odrodzić się, a także wejść na nowy poziom rozwoju duchowego.

Religia ma związek z liczbą 33. Chodzi o Jezusa

Tiktokerka zapowiada, że w okresie otwarcia portalu 33 czekała nas masa snów symbolicznych i często widzieliśmy "liczby anielskie". Nasze wewnętrzne ja informowało nas, w którą stronę należy pójść. Dodatkowo Jezus zmarł i odrodził się w wieku 33 lat, co jest ciekawostką w nawiązaniu do religii. 

Jak wykorzystać otwarcie portalu 33

W okresie otwarcia portalu 33 warto zatem dużo manifestować, schitować i próbować wywołać świadome sny. Warto wykorzystać energię, którą odczuwamy od dłuższego czasu i przygotować się na ogromne zmiany.

Przesilenie zimowe, a relacje romantyczne. Co nas czeka?

21 grudnia ma miejsce przesilenie zimowe. Możemy się spodziewać zakończenia związków, w których partnerzy są na całkowicie innym poziomie rozwoju duchowego, natomiast dopasowane pary umocnią relację. Czas ten jest najbardziej odczuwalny dla zodiakalnych bliźniąt, które będą obserwować zachowania najbliższych. Dobra wiadomość dla singli - dziś będzie wam łatwiej znaleźć bratnią duszę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.