Cezary Pazura bawi się z najmłodszą córką w jej pokoju. Pomieszczenie niczym z katalogu, a najpiękniejsza jest niecodzienna tapeta

Edyta i Cezary Pazurowie chętnie pokazują, jak urządzili swoje rodzinne gniazdko. Tym razem aktor postanowił się pochwalić pokojem najmłodszej córki. Razem odpoczywają w tipi.

Więcej wnętrz domów gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

Para wychowuje wspólnie trójkę dzieci - 12-letnią Amelię, dziewięcioletniego Antka i trzyletnią Ritę. Najstarsza córka już teraz marzy o założeniu profili w mediach społecznościowych. Małżeństwo często pokazuje swoje mieszkanie, a ostatnio pochwalili się świątecznym wystrojem. Teraz przyszła pora na pokój Rity.

Zobacz wideo Edyta Pazura pokazała swój dom na Mazurach

Cezary Pazura pokazał pokój najmłodszej córki

Cezary Pazura postanowił się pochwalić najnowszą fotografią z Ritą, którą wykonała żona. Tata z córką zasiedli w błękitnym tipi i roześmiani zapozowali do wspólnego zdjęcia. W pokoju najmłodszej dziewczynki znajduje się białe łóżeczko, nad którym zawisła grająca ozdoba. Na karuzeli zawisły szare gwiazdki i baranki, które z pewnością umilają sen.

 

Edyta i Cezary Pazurowie postawili na urocze dodatki w pokoju dziecięcym

Między łóżeczkiem, a tipi znajduje się duża figurka króliczka. Na ścianach została przyklejona dziecięca tapeta z balonami. Do przechowywania ubrań służy biała komoda z szufladami. Edyta i Cezary Pazurowie wybrali szarą wykładzinę, która doskonale sprawdza się przy dzieciach. 

W pokoju Rity nie brakuje zabawek i ważnych pamiątek

W pokoju Rity znajduje się masa zabawek. Tuż obok szarego miniaturowego fotela z czarnymi nóżkami stanęła zabawkowa kuchenka i klocki. Na parapecie umieszczono domek dla lalek i ilustrowaną książeczkę. Nie mogło także zabraknąć niebieskich rolet rzymskich, które doskonale komponują się z resztą wystroju pomieszczenia. 

 

Zobacz też: Niebiańskie królestwo Edyty Pazury. Kuchnia jest wnętrzem z prawdziwą historią. Zadbała o każdy szczegół. Nawet o specjalny kran

Jak wam się podoba pokój Rity?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.