Magdalena Narożna miała wypadek. "Teraz czeka mnie noszenie szyn, a później długa rehabilitacja"

Magdalenę Narożną spotkała nieprzyjemna sytuacja. Piosenkarka ma uszkodzoną rękę i czeka ją rehabilitacja.

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i Młodzi, który założyła ze swoim byłym mężem, Dawidem. Para rozstała się pod koniec 2019 roku. O ich rozejściu się było niezwykle głośno w mediach, a oni nie szczędzili sobie wbijania publicznie szpilek. Po tych burzliwych wydarzeniach Dawida nie ma już w zespole. Magdalena występuje ze zmienionym składem. Okazuje się, że po ostatnim występie, wokalistka ucierpiała, o czym powiedziała na Instagramie.

Zobacz wideo Magda Narożna planowała zmienić nazwisko po rozstaniu, ale nie zrobiła tego. Dlaczego?

Magdalena Narożna miała wypadek. Ma usztywnioną rękę

Po minionym weekendzie Magdalena Narożna odezwała się na InstaStories do swoich obserwatorów. Wówczas można było zauważyć, że coś stało się z jej ręką, która jest podtrzymywana przez temblak. Piosenkarka od razu wyjaśniła, co się stało. 

Niefortunny upadek i zwichnięcie łokcia, także grubo. Na szczęście przeżyłam. Nie wiem, jak wczoraj zagrałam koncert, ale był fantastyczny. Dziękuję wam za wsparcie - powiedziała.

ZOBACZ: Magda Narożna na rodzinnym zdjęciu z córką, mamą i babcią. Fani zdecydowali, do kogo jest najbardziej podobna

Narożna dodała też, że przez najbliższy czas będzie musiała mieć usztywnioną rękę, ale to nie koniec. Później czeka ją rehabilitacja. Choć piosenkarka przyznała, że nieco się tego obawia, to jednak nadal stara się pozytywnie myśleć.

Teraz czeka mnie jakiś czas noszenie szyn, usztywnienia, a później długa rehabilitacja. Tego się najbardziej boję, ale nie martwicie się, będzie ok - wyznała na InstaStories.

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć powrotu do pełni zdrowia.

Magdalena NarożnaMagdalena Narożna Instagram/madzia_pim

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.